SZUKASZ FIRMY PRAWNEJ W HOLANDII?

NASI PRAWNICY SĄ SPECJALISTAMI W PRAWIE HOLENDERSKIM

 Jesteśmy przyzwyczajeni do pracy dla klientów lokalnych i międzynarodowych.

 Wysoki poziom usług dla każdego klienta, osób fizycznych oraz firm i instytutów.

 Jesteśmy dostępni. Również dzisiaj.

Kancelaria prawna w Eindhoven i Amsterdamie – Law & More

Łatwo dostępny


Law & More jest dostępny od poniedziałku do piątku od 08:00 do 22:00 oraz w weekendy od 09:00 do 17:00

Dobra i szybka komunikacja


Nasi prawnicy wysłuchają Twojej sprawy i opracują odpowiedni plan działania

Osobiste podejście


Nasza metoda pracy gwarantuje, że 100% naszych klientów poleca nas, a my jesteśmy oceniani średnio na 9.4

Kim są prawnicy? Law & More?

Jesteśmy dynamiczną holenderską kancelarią prawną o międzynarodowym charakterze, specjalizującą się w różnych dziedzinach prawa holenderskiego. Mówimy po holendersku, angielsku, francusku, niemiecku, polsku, turecku, rosyjsku i ukraińsku. Nasza kancelaria oferuje usługi w wielu dziedzinach prawa dla firm, rządów, instytucji i osób prywatnych. Nasi klienci pochodzą z Holandii i zagranicy. Jesteśmy znani z naszego zaangażowanego, dostępnego, zdeterminowanego i rzeczowego podejścia.

Możesz skontaktować się z Law & More w praktycznie wszystkich sprawach, w których potrzebujesz prawnika lub radcy prawnego.

• Twoje interesy są zawsze dla nas najważniejsze;
• Jesteśmy bezpośrednio dostępni;
• Spotkania można umówić telefonicznie (+ 31403690680 or + 31203697121), e-mail (info@lawandmore.nl) lub za pomocą naszego narzędzia online lawyerappointment.nl;
• Pobieramy rozsądne stawki i działamy w sposób przejrzysty;
• Mamy biura w Eindhoven i Amsterdamie.

Czy Twojego konkretnego pytania lub sytuacji nie ma na naszej stronie? Nie wahaj się z nami skontaktować. Prawdopodobnie możemy również pomóc.

Nasz zespół

Tom Meevis


Partner Zarządzający / Adwokat
Maksym Hodak


Partner / Adwokat

Ruby van Kersbergen


Radca prawny

Aylin Selamet


Radca prawny
Sevinc Hoeben-Azizova


Radca Prawny
Dunia el Attari


Jestem bardzo zadowolona z obsługi Law & More. Komunikacja była bardzo dobra i szybka, w wyniku czego to, do czego potrzebowałem pomocy, zostało szybko rozwiązane. Do pracy idzie szybko, bezpośrednio i ostrożnie. Naprawdę godne polecenia!

Zoe, Eindhoven

Pomogła mi w procesie rozwodowym. Otrzymałam wysoko wykwalifikowaną pomoc profesjonalnego zespołu. Ważnym punktem we współpracy jest indywidualne podejście do klienta, uwzględniające konkretną sytuację i zainteresowania klienta.
Jennifer, Eindhoven

Do Tomka dotarłem dwa razy w ciągu 2 lat, ponieważ w obu przypadkach pilnie potrzebowałem porady prawnej w ogromnej sprawie z klientem. Zawsze dawał mi najlepsze kroki do podjęcia, pomagając mi w każdej chwili, bardzo wyraźnie rozumiejąc różne odcienie i stawkę problemu, za każdym razem był bardzo reaktywny i mogliśmy znaleźć porozumienie pozasądowe z klientem, a na dodatek z tego utrzymuj przyjazne i kontynuacji relacji biznesowych z klientem. . Dzięki !
Karolina , Barcelona

Weszłam do biura w ołowianych butach, z listem od magistratu w rękach, że moja żłobek będzie nieczynna. Ale list sprzeciwu został napisany tak profesjonalnie, że moje przedszkole może pozostać otwarte po rozprawie! Najlepsza praca dostarczona!

Syndra Osepa, Eindhoven

Tom jest bardzo kompetentnym prawnikiem, który wykonał świetną robotę wyjaśniając mi związek między wieloma różnymi aktami prawnymi.
Coen, de Kok

Otrzymanie fachowej porady w uzgodnionym terminie. Bardzo zadowoleni i gorąco polecam firmę i osobiście M.Hodak.
Vlad Dobroviński , Amsterdam

Metoda pracy naszych prawników

1. Znajomość
Ciekawi Cię Twoje stanowisko w sprawie prawnej i co Law & More może zrobić dla ciebie? Proszę o kontakt Law & More. Możesz zapoznać się i skierować swoje pytanie do naszych prawników telefonicznie lub mailowo. W razie potrzeby umówią się na spotkanie w Law & More gabinet.
2. Omówienie sprawy
Podczas spotkania w Kancelarii poznamy Cię bliżej i omówimy tło oraz możliwe rozwiązania w Twojej sprawie prawnej. Prawnicy Law & More wskaże również, co konkretnie mogą dla Ciebie zrobić i jakie mogą być Twoje następne kroki.
3. Plan krok po kroku
Kiedy pouczasz Law & More w celu reprezentowania Twoich interesów nasi prawnicy sporządzą umowę o świadczenie usług. Niniejsza umowa opisuje ustalenia, które wcześniej z Tobą omówili. Twoja sprawa będzie zwykle prowadzona przez prawnika, z którym się kontaktowałeś.
4. Obsługa sprawy
Sposób załatwienia Twojej sprawy zależy od Twojego pytania prawnego, które może dotyczyć np. sporządzenia porady, oceny umowy lub prowadzenia postępowania sądowego. W Law & More rozumiemy, że każdy klient i jego sytuacja jest inna. Dlatego stosujemy indywidualne podejście. Nasi prawnicy zawsze starają się szybko rozwiązać każdy problem prawny.

artykuły

Często zadawane pytania

Ile kosztuje zatrudnienie prawnika?
Koszty prawnika zależą od rodzaju zlecenia i czasu jego trwania.

Koszty naszych usług prawnych są zazwyczaj oparte na stawce godzinowej i są naliczane okresowo. Czasami jednak można ustalić stałą cenę. Law & More jest przygotowany do przedstawienia z góry kosztorysu lub zestawienia kosztów związanych z cesją. Następnie zawsze otrzymasz jasne określenie liczby przepracowanych godzin i wykonanej pracy.

Law & More stosuje następujące stawki godzinowe:

Prawnik €195 – €225

Partner 250€ – 275€

Wszystkie stawki nie zawierają 21% podatku VAT. Stawki mogą być zmieniane corocznie.

Law & More nie jest powiązany z Holenderską Radą Pomocy Prawnej i nie oferuje usług na zasadzie „dodatku”. Jeśli chcesz kwalifikować się do dotowanej pomocy prawnej, zalecamy skontaktowanie się z inną kancelarią prawną.
Czym zajmuje się prawnik?
Bez względu na problem prawny, prawnicy w Law & More może poprowadzić i pomóc od początku do końca w każdej sprawie prawnej, w oparciu o przemyślaną, najnowocześniejszą strategię. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz i opiniujesz dokumenty prawne, czy udzielasz porady prawnej w Twojej sprawie, Law & More jest dla Ciebie! Nasza kancelaria oferuje również usługi w zakresie rozwiązywania sporów prawnych i prowadzenia postępowań sądowych zarówno firmom, jak i osobom fizycznym, a także przeprowadza wyważoną ocenę szans i ryzyka przed wszelkimi postępowaniami sądowymi. Ponadto, Law & More nie tylko oferuje usługi prawne jako doradca i prawnik, ale jest również dostępny jako sparing partner.

Do każdej kwestii prawnej prawnicy z Law & More zastosuj jasną strategię składającą się z czterech kroków: wzajemnego poznania się, wspólnego omówienia sprawy, wdrożenia planu krok po kroku i załatwienia sprawy.
Kiedy potrzebujesz prawnika?
Jesteś przedsiębiorcą lub osobą prywatną borykasz się z problemem prawnym i chciałbyś go rozwiązać? Wtedy mądrze jest wezwać prawnika. W końcu, niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną, każda kwestia prawna może mieć istotny wpływ finansowy, materialny lub niematerialny na Twoją działalność lub życie. W Law & More, rozumiemy, że każdy problem prawny to o jeden za dużo. Dlatego w przeciwieństwie do większości kancelarii prawnych, Law & More oferuje ci coś ekstra. Podczas gdy większość kancelarii prawnych posiada jedynie wiedzę z ograniczonej części naszego prawa i rutynowo wykonuje pracę, Law & More oferuje Państwu, oprócz szerokiej i konkretnej wiedzy prawnej, szybką obsługę i indywidualne podejście. Na przykład nasi prawnicy są ekspertami w dziedzinie prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa korporacyjnego, prawa własności intelektualnej, prawa nieruchomości i compliance. A jeśli chodzi o firmy, Law & More działa na rzecz przedsiębiorców z różnych gałęzi przemysłu, transportu, rolnictwa, służby zdrowia i handlu detalicznego.

Chcesz wiedzieć co? Law & More jako kancelaria prawna w Eindhoven może dla Ciebie zrobić? Następnie skontaktuj się Law & Morenasi prawnicy chętnie Ci pomogą. Możesz umówić się na spotkanie

• telefonicznie: +31403690680 lub +31203697121
• e-mailem: info@lawandmore.nl
• za pośrednictwem strony Law & More: https://lawandmore.eu/spotkanie/
Skąd mam wiedzieć, jakiego prawnika potrzebuję?
To, którego prawnika potrzebujesz, zwykle zależy od charakteru Twojego pytania prawnego. Na przykład, czy masz pytanie dotyczące Twojej firmy? W takim razie potrzebujesz prawnika specjalizującego się w prawie spółek. Czy Twoje pytanie prawne ma charakter międzynarodowy? Wtedy lepiej będzie z prawnikiem specjalizującym się w prawie międzynarodowym. Należy również zauważyć, że większość pytań prawnych dotyczy więcej niż jednej dziedziny prawa, dlatego ważne jest, aby zaangażować prawnika, który posiada wiedzę na temat każdej z tych dziedzin prawa.

Law & More jest kancelarią prawną działającą w zakresie prawa spółek, prawa własności intelektualnej i technologii, a także prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa imigracyjnego oraz prawa nieruchomości. Oprócz naszej rozległej wiedzy na temat holenderskiego prawa (proceduralnego), Law & More ma również międzynarodowy zakres i charakter swoich usług. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, posiadamy dedykowany zespół wielojęzycznych prawników i prawników, którzy mówią po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, turecku, rosyjsku i ukraińsku.

Szukasz innej dziedziny prawa? Następnie spójrz na naszą stronę ekspertyzy, która zawiera listę wszystkich naszych dziedzin prawa. Nasi prawnicy są ekspertami we wszystkich wymienionych dziedzinach i chętnie pomogą w każdej dziedzinie.
Skąd mam wiedzieć, jakiego prawnika potrzebuję?
To, którego prawnika potrzebujesz, zwykle zależy od charakteru Twojego pytania prawnego. Na przykład, czy masz pytanie dotyczące Twojej firmy? W takim razie potrzebujesz prawnika specjalizującego się w prawie spółek. Czy Twoje pytanie prawne ma charakter międzynarodowy? Wtedy lepiej będzie z prawnikiem specjalizującym się w prawie międzynarodowym. Należy również zauważyć, że większość pytań prawnych dotyczy więcej niż jednej dziedziny prawa, dlatego ważne jest, aby zaangażować prawnika, który posiada wiedzę na temat każdej z tych dziedzin prawa.

Law & More jest kancelarią prawną działającą w zakresie prawa spółek, prawa własności intelektualnej i technologii, a także prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa imigracyjnego oraz prawa nieruchomości. Oprócz naszej rozległej wiedzy na temat holenderskiego prawa (proceduralnego), Law & More ma również międzynarodowy zakres i charakter swoich usług. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, posiadamy dedykowany zespół wielojęzycznych prawników i prawników, którzy mówią po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, turecku, rosyjsku i ukraińsku.

Szukasz innej dziedziny prawa? Następnie spójrz na naszą stronę ekspertyzy, która zawiera listę wszystkich naszych dziedzin prawa. Nasi prawnicy są ekspertami we wszystkich wymienionych dziedzinach i chętnie pomogą w każdej dziedzinie.