Blog

Zwalczaj rozwody

Walka o rozwód to nieprzyjemne wydarzenie, które wiąże się z wieloma emocjami. W tym okresie ważne jest, aby wiele spraw zostało odpowiednio uporządkowanych, dlatego ważne jest wezwanie odpowiedniej pomocy.

Niestety w praktyce często zdarza się, że przyszli byli partnerzy nie są w stanie wspólnie dojść do porozumienia. Czasami partie mogą się nawet diametralnie przeciwstawiać sobie w pewnych kwestiach. W takich przypadkach mediacja nie przyniesie rozwiązania. Jeżeli partnerzy już z góry wiedzą, że nie będą w stanie wspólnie dojść do porozumienia, warto natychmiast wezwać prawnika rodzinnego. Odpowiednia pomoc i wsparcie pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu, pieniędzy i rozczarowań. Twój własny prawnik będzie w pełni zaangażowany w Twoje interesy. Twój przyszły były partner prawdopodobnie będzie miał własnego prawnika. Prawnicy rozpoczną wówczas negocjacje. W ten sposób prawnicy będą starali się osiągnąć to, co najlepsze dla swoich klientów. Podczas negocjacji między prawnikami obaj partnerzy z kolei będą musieli coś dać i wziąć. W ten sposób rozbieżne stanowiska są w większości przypadków rozstrzygane i ustanawiane w umowie rozwodowej. Czasami partnerom wciąż nie udaje się dojść do porozumienia, ponieważ nie są gotowi na kompromis. W takim przypadku między stronami może dojść do irytującego rozwodu.

Problemy w przypadku walki rozwodowej

Rozwód nigdy nie jest zabawny, ale w przypadku walczącego rozwodu idzie o wiele dalej. Często błoto jest rzucane w tę iz powrotem w walce o rozwód. Imprezy czasami próbują zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wejść sobie w drogę. Często wiąże się to z przeklinaniem się nawzajem i wzajemnymi oskarżeniami. Tego rodzaju rozwody często mogą trwać niepotrzebnie długo. Czasami rozwód trwa nawet lata! Oprócz emocji te rozwody pociągają za sobą również koszty. Rozwód jest fizycznie i psychicznie wyczerpujący dla stron. Kiedy w grę wchodzą również dzieci, walka o rozwód jest jeszcze bardziej irytująca. Dzieci są często ofiarami walki o rozwód. Dlatego ważne jest, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby zapobiec walce o rozwód. U dołu formularza

Walcz z rozwodem z dziećmi

W wielu walkach rozwodowych dzieci są wykorzystywane jako narzędzie w walce między rodzicami. Często istnieje nawet groźba, że ​​nie pokaże dzieci drugiemu rodzicowi. W interesie dzieci leży, jeśli oboje rodzice próbują zapobiec walce o rozwód. Dzieci mogą doznać ogromnych szkód w wyniku walki o rozwód, a czasem nawet skończyć w konflikcie lojalności. Mama mówi im, co tatuś robi źle, a tatuś mówi coś przeciwnego. Badania pokazują, że dzieci rodziców zaangażowanych w walkę o rozwód mają więcej problemów niż dzieci rodziców rozwiedzionych. Istnieje zwiększone ryzyko problemów emocjonalnych i depresji. Wyniki w szkole mogą ulec pogorszeniu i istnieje większe prawdopodobieństwo, że dziecko będzie miało później problemy z wejściem w związek. W bójkę rozwodową często angażuje się również sieć stron, takich jak nauczyciele, członkowie rodziny, przyjaciele i agencje. Dlatego walka o rozwód ma psychologiczny wpływ na dzieci. W końcu są między obojgiem rodziców. Prawnicy zajmujący się prawem rodzinnym Law & More Dlatego radzę zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zapobiec walce o rozwód. Rozumiemy jednak, że w niektórych przypadkach walka o rozwód jest nieunikniona. W takich przypadkach możesz skontaktować się z prawnikami prawa rodzinnego Law & More.

Doradztwo w przypadku walki rozwodowej

W przypadku walki o rozwód odpowiednie wskazówki są bardzo ważne. Dlatego radzimy zatrudnić dobrego prawnika, który może we właściwy sposób zadbać o Twoje interesy. Ważne jest, aby Twój prawnik szukał rozwiązania i robił wszystko, co w jego mocy, aby jak najszybciej zakończyć walkę o rozwód, abyś mógł kontynuować swoje życie.

Czy jesteś zaangażowany w rozwód (walka)? Nie wahaj się skontaktować z prawnikami rodzinnymi Law & More. Jesteśmy gotowi wspierać Cię i prowadzić w tym irytującym okresie.

Udostępnij