Możliwości kariery

Law & More

Law & More jest dynamiczną, interdyscyplinarną kancelarią prawną z siedzibą w parku naukowym w Eindhoven; zwany także Doliną Krzemową Holandii. Łączymy know-how dużego biura korporacyjnego i podatkowego z indywidualną uwagą i dostosowaną obsługą, która pasuje do biura butiku. Nasza kancelaria jest prawdziwie międzynarodowa pod względem zakresu i charakteru naszych usług i pracuje dla wielu wyrafinowanych klientów holenderskich i międzynarodowych, od korporacji i instytucji po osoby prywatne. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, mamy dedykowany zespół wielojęzycznych prawników i prawników, którzy znają między innymi język rosyjski. Zespół ma przyjemną i nieformalną atmosferę.

Obecnie mamy miejsce dla stażysty studenckiego. Jako stażysta studencki uczestniczysz w naszej codziennej praktyce i otrzymujesz doskonałe wsparcie. Pod koniec stażu otrzymasz od nas ocenę stażu i pójdziesz o krok dalej, odpowiadając na pytanie, czy zawód prawniczy jest dla Ciebie. Czas trwania stażu ustalany jest w drodze konsultacji.

Profil

Od naszych praktykantów oczekujemy:

  • Doskonałe umiejętności pisania
  • Doskonała znajomość języka holenderskiego i angielskiego
  • Prowadzisz edukację prawniczą na poziomie HBO lub WO
  • Masz wyraźne zainteresowanie prawem korporacyjnym, prawem umów, prawem rodzinnym lub prawem imigracyjnym
  • Masz nonsensowne podejście, jesteś utalentowany i ambitny
  • Jesteś dostępny przez 3-6 miesięcy

Odpowiedź

Czy chciałbyś odpowiedzieć na to wakat? Wyślij swoje CV, list motywacyjny i listę znaków do info@lawandmore.nl. Możesz zaadresować swój list do pana TGLM Meevisa.

Law & More jest zawsze zainteresowany poznaniem utalentowanych i ambitnych specjalistów z dobrym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym.

Udostępnij