Czy chcesz złożyć wniosek o rozwód? Następnie potrzebujesz adwokata w celu prawnego uregulowania rozwodu. Law & More jest gotowy, aby ci pomóc. Gdy tylko ty i twój partner rozwodzicie się, rodzą się ważne pytania.

WNIOSEK O ROZWÓJ?
SKONTAKTUJ SIĘ Z LAW & MORE

Ubieganie się o rozwód

Czy chcesz złożyć wniosek o rozwód? Następnie potrzebujesz adwokata w celu prawnego uregulowania rozwodu. Law & More jest gotowy, aby ci pomóc.

szybkie Menu

Gdy tylko ty i twój partner rozwodzicie się, rodzą się ważne pytania.

• Jakie sprawy dotyczą rozwodu?
• Kto będzie nadal mieszkał w domu, a kto opuści dom lub dom zostanie sprzedany?
• Jak zorganizowana jest opieka nad Twoim dzieckiem (dziećmi)?
• Co jest uzgodnione w sprawie wypłaty alimentów dla dziecka i partnera?
• A jakie umowy zawieracie w sprawie dystrybucji waszego mienia?

Czy potrzebujesz pomocy prawnej w załatwieniu rozwodu, sporządzeniu umowy rozwodowej i planu rodzicielskiego? Law & More pomoże ci ukończyć rozwód. Nasi prawnicy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa rodzinnego. Pomożemy ci, jeśli chcesz złożyć wniosek o rozwód lub jeśli ty i twój partner chcielibyście zorganizować rozwód za obopólną zgodą.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

 Zadzwoń +31 (0) 40 369 06 80

Potrzebujesz prawnika od rozwodu?

Pomoc dzieciom

Pomoc dzieciom

Rozwód ma duży wpływ na dzieci. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do interesów Twoich dzieci

Poproś o rozwód

Prawnik od rozwodów

Rozwód to trudny okres. Pomagamy ci przez cały proces

Alimenty dla partnerów

Alimenty dla partnerów

Czy zamierzasz zapłacić lub otrzymać alimenty? I jak dużo? Prowadzimy Cię i pomagamy w tym

Mieszkaj osobno

Mieszkaj osobno

Chcesz żyć osobno? Pomagamy ci

"Law & More prawnicy

są zaangażowani i

może wczuć się w

problem klienta"

Rozwód w drodze wzajemnych konsultacji

Jeśli Ty i Twój partner jesteście w stanie się skonsultować i dojść do porozumienia, pomożemy Tobie i Twojemu partnerowi w jasnych umowach podczas spotkań w naszym biurze. Po zawarciu umów o rozwodzie zapewniamy, że są one dokładnie zapisane w umowie rozwodowej i ewentualnym planie rodzicielskim. Gdy umowa rozwodowa została sporządzona i podpisana przez ciebie i twojego partnera, postępowanie rozwodowe często można szybko zakończyć.

Rozwód jednostronny

Niestety napięcie między byłymi partnerami jest czasami zbyt duże, aby nie można było dłużej prowadzić wzajemnych konsultacji i osiągać wspólnych porozumień. Następnie możesz przyjść do nas po profesjonalną pomoc prawnika od rozwodów, który będzie negocjował dla ciebie wszystkie aspekty prawne. Naszym celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku dla Ciebie. Czyniąc to, dokładnie rozważamy każdy aspekt prawny. Przymierze rozwodowe i plan rodzicielski stanowią podstawę przyszłości i przyszłości dziecka (dzieci). Dlatego bardzo ważne jest, aby pomyśleć o treści tych dokumentów razem z Law & More prawnik. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystkie umowy zostaną zapisane na papierze w sposób zgodny z prawem.

Umowa rozwodowa

Umowa rozwodowa, co to znaczy? Umowa rozwodowa to pisemna umowa między tobą a twoim partnerem. Pakt zawiera wszystkie porozumienia dotyczące między innymi alimentów partnerskich, podziału artykułów gospodarstwa domowego, domu małżeńskiego, emerytury i podziału oszczędności. .

Plan rodzicielski

Czy masz małoletnie dzieci? Jeśli tak, należy sporządzić plan rodzicielski. Przymierze rozwodowe i plan rodzicielski są częścią petycji o złożenie wniosku o rozwód. W planie rodzicielskim zawarte są umowy dotyczące sytuacji życiowej dzieci, podziału wakacji, umów dotyczących wychowania i pobytu. Pomożemy Ci zawrzeć i zarejestrować umowy. Dokonujemy również obliczenia alimentacyjnego dziecka.

Ubieganie się o rozwód

Obowiązkowe są następujące elementy:
• podział wszystkich zadań związanych z opieką i wychowaniem;
• umowy dotyczące sposobu wzajemnego informowania się o dzieciach;
• wysokość i okres alimenty, które ty lub twój partner zapłacicie za wychowanie dzieci;
• umowy dotyczące tego, kto pokrywa specjalne koszty, takie jak weekendy na kempingu w klubie sportowym.

Oprócz elementów obowiązkowych mądrze jest zawierać porozumienia dotyczące tematów, które Ty i Twój partner uważacie za ważne. Możesz pomyśleć o następujących umowach:

• umowy dotyczące wyboru szkoły, leczenia i kont oszczędnościowych;
• zasady, na przykład dotyczące łóżek i kar;
• kontakt z rodziną, np. Dziadkami, babciami, wujkami i ciotkami.

Rozwód z dziećmi

Ubieganie się o rozwód ma nie tylko duży wpływ na życie ciebie i twojego partnera, ale także na życie twojego dziecka (dzieci). Rozwód spowoduje, że twój partner zostanie twoim byłym partnerem. Nie oznacza to jednak, że twój były partner również zostanie byłym rodzicem. Praca z byłym partnerem podczas rozwodu i po nim wymaga dużego wysiłku. Niemniej jednak współpracujący rodzice są bardzo ważni dla dobra dzieci. Brak kontaktu lub pogorszenie kontaktu z jednym z rodziców nie może mieć poważnych negatywnych konsekwencji dla dziecka. Niezależnie od tego, czy masz małe, czy starsze dzieci, ważne jest, aby ich interesy były brane pod uwagę w procesie rozwodowym..

Aby zapewnić, że twoje dzieci cierpią jak najmniej z rozwodu, ważne jest, aby zawrzeć wyraźne umowy. Udzielamy porad prawnych i negocjujemy w Twoim imieniu.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij nam e-mail:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.