Mieszkając i pracując w Holandii, jako emigrant możesz napotkać kilka problemów prawnych. W końcu prawo holenderskie jest złożone i obejmuje różne jurysdykcje, które często się ze sobą łączą lub przecinają.

MASZ SPOR W HOLANDII?
KONTAKT LAW & MORE

Usługi ekspatriantów

Mieszkając i pracując w Holandii, jako emigrant możesz napotkać kilka problemów prawnych. W końcu prawo holenderskie jest złożone i obejmuje różne jurysdykcje, które często się ze sobą łączą lub przecinają. Na przykład w przypadku ekspata mogą pojawić się różne pytania prawne dotyczące:

Prawo umów. Kiedy na przykład wynajmujący może wypowiedzieć umowę najmu lub wypowiedzieć umowę kupna jako kupujący? Jakie (dodatkowe) warunki są powiązane z Twoją umową ekspatriacyjną i co oznaczają?
Prawo pracy. A co jeśli masz do czynienia z chorobą? Czy jako emigrant masz prawo do odprawy lub zasiłku dla bezrobotnych? Czy holenderska ochrona przed zwolnieniem obowiązuje w Twoim przypadku, gdy grozi Ci zwolnienie?
Prawo odpowiedzialności. Kto ponosi odpowiedzialność w przypadku naruszenia określonej umowy? Kogo możesz pociągnąć do odpowiedzialności za wypadek (przy pracy)? Czy jesteś osobiście odpowiedzialny, jeśli inna osoba poniesie szkodę w wyniku Twoich działań?
Prawo imigracyjne. Czy potrzebujesz pozwolenia na pobyt, aby mieszkać lub pracować w Holandii? A jeśli tak, jakie warunki musisz spełnić? Jakie konsekwencje ma bezrobocie dla twojego pozwolenia na pobyt, czy nie?

Zdjęcie Toma Meevisa

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

 Zadzwoń +31 40 369 06 80

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i
może wczuć się w
problem klienta ”

Bez względu na kwestię prawną lub jurysdykcję, z którą masz do czynienia, ważne jest, abyś był świadomy swojej sytuacji prawnej. W końcu nie chcesz mieć niespodzianek (potem). Law & More posiada dedykowany zespół wielojęzycznych prawników, którzy są ekspertami w zakresie prawa umów, prawa odpowiedzialności, prawa pracy i prawa imigracyjnego i mogą poinformować Cię o Twojej sytuacji prawnej. Ponadto mogą pomóc w sporządzaniu i sprawdzaniu umów lub ubieganiu się o pozwolenie na pobyt. Szukasz innej jurysdykcji? Następnie zapoznaj się z naszą stroną wiedzy, która zawiera listę wszystkich naszych jurysdykcji.

Usługi ekspatriantów

Masz do czynienia ze sporem w Holandii? I wtedy Law & More jest tam dla Ciebie. Gdy strony znajdują się w sytuacji konfliktowej, pójście do sądu jest powszechnym i często szybkim posunięciem. Jednak postępowanie sądowe nie zawsze zapewnia najlepsze rozwiązanie, a konflikty między stronami można rozwiązać lepiej i skuteczniej w inny sposób, na przykład w drodze mediacji. Nasi prawnicy służą pomocą od wczesnych etapów do ostatniego etapu sporu. Czyniąc to, dokonują z wyprzedzeniem przemyślanej oceny ryzyka i szans. W obu przypadkach, Law & MorePrawnicy opierają wówczas swoją pracę na przemyślanej strategii, która została ustalona wspólnie z Państwem.

Czy masz problem prawny w Holandii i chciałbyś, aby został on rozwiązany? Proszę się skontaktować Law & More. Tam, gdzie większość prawników oferuje jedynie wiedzę prawniczą i krytyczne spojrzenie, Law & MorePrawnicy oferują coś ekstra. Oprócz znajomości prawa holenderskiego (procesowego) posiadamy bogate doświadczenie międzynarodowe. Nasze biuro jest nie tylko międzynarodowe pod względem zakresu i charakteru świadczonych usług, ale także w zakresie wachlarza zaawansowanych klientów lokalnych i międzynarodowych. Dlatego w Law & More zrozumieć wyzwania stojące przed emigrantami i jesteśmy w stanie pomóc Ci najlepiej, jak to możliwe, poprzez praktyczne i osobiste podejście.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.