CZĘŚĆ RODZINY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

WNIOSEK O WSPARCIE PRAWNE

Doradztwo w biurze rodzinnym

Wśród naszych klientów są holenderskie i międzynarodowe rodziny biznesowe, które osiągnęły znaczny sukces w swoich branżach. Takie rodziny często już tworzyły lub zakładały holenderskie biuro jedno- lub wielorodzinne lub planują to zrobić, aby w przejrzysty i przejrzysty sposób uporządkować swoje działania i inwestycje.

Law & More pomaga klientom i kancelariom rodzinnym w dostosowanej obsłudze prawnej. Łączymy naszą wiedzę i doświadczenie jako holenderscy prawnicy i doradcy podatkowi w obszarach holenderskich podatków i planowania nieruchomości, holenderskich przepisów podatkowych, holenderskich spraw dotyczących nieruchomości i sukcesji biznesowej. Taka pomoc jest świadczona poprzez współpracę ze specjalistami z zakresu zarządzania inwestycjami, planowania finansowego i księgowości, którzy często już wspierają daną rodzinę. Nasze doświadczenie obejmuje sprawy związane ze strukturą biura rodzinnego, ładem rodzinnym, dziedziczeniem i rozwiązywaniem sporów w Holandii.

Współpracujemy ze specjalistami w powiązanych dziedzinach wiedzy, z którymi łączymy nasze wysiłki, aby zapewnić wzajemnie powiązane podejście do różnych kwestii prawnych i pozaprawnych, z którymi spotykają się holenderskie i międzynarodowe rodziny biznesowe oraz ich biura.

Pomagamy klientom w zakładaniu biur rodzinnych w Holandii. Ponadto współpracujemy z międzynarodowymi biurami rodzinnymi przy zaawansowanych projektach restrukturyzacyjnych na całym świecie dla rodzinnych nieruchomości i firm. Na koniec dokonujemy przeglądu działalności i struktury istniejących biur rodzinnych, które szukają porady na temat rozszerzenia i ulepszenia zakresu świadczonych usług.

Maksym Hodak

Partner / Adwokat

„Chciałem mieć prawnika, który jest zawsze do mnie gotowy, nawet w weekendy”

Bezsensowna mentalność

Lubimy kreatywne myślenie i patrzymy poza prawne aspekty sytuacji. Chodzi o dotarcie do sedna problemu i rozwiązanie go w określonej sprawie. Dzięki naszej bezsensownej mentalności i wieloletniemu doświadczeniu nasi klienci mogą liczyć na osobiste i skuteczne wsparcie prawne.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie +31 (0) 40 369 06 80 lub wyślij nam e-mail:
Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - maxim.hodak@lawandmore.nl