POTRZEBUJESZ PRAWNIKA W EINDHOVEN? KONTAKT LAW & MORE!

Prawnik w Eindhoven

Czy jesteś przedsiębiorcą lub osobą prywatną, która ma do czynienia z problemem prawnym i chciałbyś, aby został on rozwiązany? Proszę się skontaktować Law & More, nasi prawnicy chętnie Ci pomogą! W Law & More Rozumiemy, że niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą prywatną, każda kwestia prawna jest o jedną za dużo i każda kwestia prawna może mieć duży wpływ na Twoje życie. Dlatego w przeciwieństwie do większości firm prawniczych Law & More oferuje coś ekstra.

Tam, gdzie większość kancelarii posiada wiedzę tylko z określonego obszaru naszego prawa i rutynowo wykonuje czynności, Law & More zapewnia szybką obsługę i indywidualne podejście, a także obszerną i szczegółową wiedzę prawniczą. Przykładowo, nasi prawnicy są ekspertami w zakresie prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa korporacyjnego, prawa własności intelektualnej i compliance. A jeśli chodzi o firmy, Law & More działa na rzecz przedsiębiorców z różnych branż, takich jak przemysł, transport, rolnictwo, ochrona zdrowia czy handel detaliczny. Szukasz innej dziedziny prawa? W takim razie prosimy o zapoznanie się z naszą stroną specjalistyczną, na której wymieniono wszystkie nasze dziedziny prawa.

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

„Chciałem mieć prawnika, który jest zawsze do mnie gotowy, nawet w weekendy”

Ekspertyza Law & More

Niezależnie od rodzaju problemu prawnego, nasze Law & More prawnicy są w stanie poprowadzić i pomóc od początku do końca każdego procesu prawnego, opierając swoją pracę na przemyślanej, zaawansowanej strategii. Nasza kancelaria świadczy również usługi w zakresie rozwiązywania sporów prawnych i sporów sądowych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych oraz przeprowadza wyważone oceny szans i zagrożeń przed wszystkimi procedurami prawnymi. A kiedy dojdzie do procedury prawnej, nasi prawnicy z Eindhoven będą walczyć o Ciebie. W końcu uważamy, że każdy powinien mieć możliwość stanięcia w obronie swoich praw. Dlatego też dążymy do jak najlepszego stosunku ceny do jakości dla naszych klientów, abyś miał pewność, że Twoja inwestycja się zwróci. Jednak, Law & More oferuje nie tylko usługi prawne jako doradca i pełnomocnik procesowy, ale jest również dostępny dla Ciebie jako partnera sparingowego.

Kancelaria prawna w Eindhoven

Ponadto, oprócz naszej rozległej wiedzy na temat prawa holenderskiego (procesowego), posiadamy duże międzynarodowe doświadczenie. Nasze biuro jest nie tylko międzynarodowe pod względem zakresu i charakteru świadczonych usług, ale także pod względem wachlarza zaawansowanych klientów lokalnych i międzynarodowych. Aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę, mamy dedykowany zespół wielojęzycznych prawników i prawników, którzy znają między innymi język rosyjski. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś zagraniczną spółką zagraniczną, czy osobą prywatną, czy też masz do czynienia z problemem prawnym dotyczącym zagranicznego kontrahenta, Law & More prawnicy są do Twojej dyspozycji! Ciekawi Cię nasza metoda pracy i co możemy dla Ciebie zrobić? Prosimy o kontakt.

Czy szukasz wiedzy o dużej firmie? Ale czy nadal chciałbyś mieć osobisty kontakt, na przykład w małym butikowym biurze? Następnie Law & More to kancelaria prawna w Eindhoven. Law & More to dynamiczna, multidyscyplinarna kancelaria prawna, zlokalizowana w Parku Naukowym w Eindhoven, zwanym także Doliną Krzemową Holandii, która pracuje dla szerokiego grona klientów, firm, instytucji i osób prywatnych, lokalnych i międzynarodowych. Nasi prawnicy w Eindhoven oferują więcej usług niż inne biura. Na przykład nasze biuro w Eindhoven ma długie godziny otwarcia, a także wieczorami i w weekendy (pon / pt 8.00 - 22.00, sob / sobota 9.00 - 17.00). Ponadto jesteśmy przyzwyczajeni do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe, więc nie musisz długo czekać, aż odpowiemy na twoją pocztę lub zanim zadzwoni jeden z naszych pracowników.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - maxim.hodak@lawandmore.nl