Jesteś przedsiębiorcą lub osobą prywatną poszukującą specjalistycznej wiedzy, nie tracąc z oczu osobistego kontaktu? Następnie Law & More jest kancelarią prawną w Amsterdamie dla Ciebie. Law & More to dynamiczna, multidyscyplinarna kancelaria prawna z siedzibą w Amsterdamie, która łączy know-how dużego biura z uwagą i indywidualną obsługą, jakiej oczekujesz od butikowego biura. Podczas gdy inne kancelarie oferują jedynie pomoc prawną, prawnicy Law & More idź o krok dalej. Nasi specjaliści w Amsterdamie oferują nie tylko wsparcie prawne i pomoc jako doradca lub radca sądowy, ale także jako prawnicy pod adresem Law & More służyć również jako partner sparingowy w dziedzinie prawa.

POTRZEBUJESZ PRAWNIKA W AMSTERDAMIE?
KONTAKT LAW & MORE!

Prawnik w Amsterdamie

Jesteś przedsiębiorcą lub osobą prywatną poszukującą specjalistycznej wiedzy, nie tracąc z oczu osobistego kontaktu? Następnie Law & More jest kancelarią prawną w Amsterdamie dla Ciebie. Law & More to dynamiczna, multidyscyplinarna kancelaria prawna z siedzibą w Amsterdamie, która łączy know-how dużego biura z uwagą i indywidualną obsługą, jakiej oczekujesz od butikowego biura.

Szybkie menu

Podczas gdy inne kancelarie oferują jedynie pomoc prawną, prawnicy Law & More idź o krok dalej. Nasi specjaliści w Amsterdamie oferują nie tylko wsparcie prawne i pomoc jako doradca lub radca sądowy, ale także jako prawnicy pod adresem Law & More służyć również jako partner sparingowy w dziedzinie prawa. Posiadamy silny, wyspecjalizowany zespół prawników, którzy są gotowi pomóc Ci w jakikolwiek sposób rozwiązać Twój problem prawny. Jesteście ciekawi naszej metody pracy? Prosimy o kontakt.

Zdjęcie Toma Meevisa

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

 Zadzwoń +31 20 369 71 21

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i
może wczuć się w
problem klienta ”

Ekspertyzy Law & More w Amsterdamie

Jako kancelaria prawna Law & More zajmuje się prawem korporacyjnym, prawem własności intelektualnej i technologią, a także prawem pracy, prawem imigracyjnym i prawem rodzinnym. Szukasz innej dziedziny prawa? W takim razie zajrzyj na naszą stronę z ocenami ekspertów, na której wymienione są wszystkie nasze dziedziny prawa. Nasi prawnicy są ekspertami we wszystkich wymienionych dziedzinach i chętnie pomogą w każdej dziedzinie. Jeśli chodzi o firmy, Law & More działa na rzecz przedsiębiorców z różnych branż, takich jak przemysł, transport, rolnictwo, ochrona zdrowia czy handel detaliczny. Ponadto nasi prawnicy w Amsterdamie mają duże doświadczenie w pracy dla innowacyjnych firm oraz w pomaganiu lub prowadzeniu start-upów. Nasi prawnicy są wykorzystywani do pracy w dziedzinach technologii, badań, rozwoju, ustanawiania praw własności intelektualnej, licencjonowania i ekspansji wynalazczej.

Adwokat w Amsterdamie

Kancelaria prawna w Amsterdamie

Oprócz naszej rozległej wiedzy na temat prawa holenderskiego (procesowego), nasza kancelaria jest prawdziwie międzynarodowa pod względem zakresu i charakteru naszych usług i pracuje dla wielu wyrafinowanych klientów holenderskich i międzynarodowych, od korporacji i instytucji po osoby fizyczne. Aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę, mamy dedykowany zespół wielojęzycznych prawników i prawników, którzy znają między innymi język rosyjski. Są w stanie poprowadzić i pomóc od początku do końca każdego procesu prawnego, opierając swoją pracę na przemyślanej, zaawansowanej strategii. Niezależnie od narodowości podstawowa zasada w Law & More polega na tym, że każdy powinien mieć możliwość stanięcia w obronie swoich praw. Dlatego nasi prawnicy dążą do jak najlepszego stosunku ceny do jakości dla naszych klientów. Dzięki temu otrzymasz pomoc prawną na wysokim poziomie, a Twoja inwestycja zwróci się.

Tak więc tam, gdzie zwykli prawnicy oferują tylko wiedzę prawniczą i krytyczne spojrzenie, nasi prawnicy w Amsterdamie oferują więcej usług niż inne firmy prawnicze. Law & More zespół w Amsterdamie pracuje w sposób praktyczny i osobisty zarówno dla międzynarodowych, jak i krajowych firm oraz osób prywatnych. W naszym biurze w Amsterdamie mamy długie godziny otwarcia i otwarte wieczorami oraz w weekendy. Nasi prawnicy są przyzwyczajeni do szybkiej pracy, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał długo czekać na odpowiedź na Twój e-mail lub do rozmowy telefonicznej z jednym z naszych pracowników. Nawet poza godzinami pracy zawsze możesz skontaktować się z jednym z naszych prawników. Szybkość i fachowość są dla nas najważniejsze, co oznacza, że ​​możesz liczyć na płynną i ukierunkowaną komunikację. Czy jesteś zainteresowany naszą usługą? Prosimy o kontakt. Prawnicy Law & More są do twoich usług!

Tom Meevis

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

Maksym Hodak

Maksym Hodak

Partner / Adwokat

Rubin van Kersbergen 500X567

Ruby van Kersbergen

Radca prawny

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

Yara-Knoops-zdjęcie-500-567

Yara Knoops

Radca Prawny

Chcesz wiedzieć co? Law & More może dla Ciebie zrobić jako kancelaria prawna w Amsterdamie?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 20 369 71 21 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.