Maksym Hodak

 

Maksym Hodak jest holenderskim adwokatem z dużym międzynarodowym (wewnętrznym) doświadczeniem prawnym, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi klientów z rynków eurazjatyckich w Holandii w zakresie holenderskiego prawa spółek, holenderskiego prawa handlowego, międzynarodowego prawa handlowego, finansów korporacyjnych i fuzje i przejęcia, tworzenie i zarządzanie złożonymi projektami międzynarodowymi oraz strukturami podatkowymi / finansowymi. Maxim Hodak komunikuje się w języku niderlandzkim, niemieckim, francuskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Maxim Hodak skoncentrował się na klientach z Eurazji w odpowiedzi na rosnącą potrzebę takich klientów do otrzymania głębokiej porady prawnej i wsparcia w ramach tworzenia operacji oraz strukturyzacji aktywów i działalności w jurysdykcji holenderskiej i za jej pośrednictwem.

Maxim Hodak rozpoczął karierę prawniczą w Clifford Chance Brussels w 2002 r. Następnie pracował jako radca prawny w ING Bank w Holandii. W 2005 r. Został poproszony o dołączenie do międzynarodowego kanału telewizyjnego jako główny radca prawny i dyrektor zarządzający spółki holdingowej, aby wesprzeć podmiot w jego międzynarodowym rozwoju i ekspansji z Holandii. Począwszy od 2009 r. Maxim Hodak w pełni świadczył usługi prawne dla różnych klientów eurazjatyckich w Holandii, koncentrując się na prawie spółek i prawie umów, podatkach międzynarodowych, strukturyzacji aktywów i finansowaniu projektów.

Maxim Hodak posiada tytuł magistra prawa (University of Amsterdam) oraz podyplomowe wykształcenie zawodowe w dziedzinie Finance Finance (EHSAL Management School, Bruksela). Maxim Hodak jest ponadto zajęty ciągłą edukacją prawniczą i podatkową w Holandii.

Udostępnij