Jako osoba prywatna możesz mieć kontakt z prawem na różne sposoby. Law & More pomaga prywatnym klientom z różnych dziedzin prawa. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie:

  • prawo osobowe i rodzinne;
  • prawo imigracyjne;
  • prawo pracy;
  • prawo prywatności.

Niezależnie od tego, czy jest to skomplikowany rozwód, uzyskanie zezwolenia na pobyt, umowy o pracę oraz zwolnienie lub ochrona danych osobowych, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i szukają najlepszego sposobu na osiągnięcie celu.

Przede wszystkim analizujemy Twoją sytuację i wspólnie z Tobą ustalamy taktykę i trasę, którą będziemy podążać. Omawiamy opłaty, które pobieramy i zawieramy wyraźne umowy w tej sprawie. Przywiązujemy dużą wagę do dobrej i jasnej komunikacji z naszymi klientami, dlatego zawsze reagujemy szybko i jesteśmy zaangażowani w Twoją sprawę. Nasze podejście jest osobiste, bezpośrednie i zorientowane na wyniki. Krótkie, jasne linie między prawnikiem a klientem są dla nas oczywiste.

Czy masz problem prawny i potrzebujesz pomocy specjalisty? Nie wahaj się z nami skontaktować. Z przyjemnością służymy radą, pomagamy w negocjacjach i, jeśli to konieczne, reprezentujemy Cię w postępowaniu sądowym.

Udostępnij