Dziękujemy za wybór Law & More. Jesteśmy multidyscyplinarną kancelarią prawną i doradztwem podatkowym z biurami w Eindhoven i Amsterdamie. Co sprawia, że Law & More wyjątkowe jest to, że łączymy osobisty charakter małego butiku z poziomem wiedzy dużej kancelarii prawnej. Mamy kilka specjalizacji. Jesteście ciekawi, które z nich? Zajrzyj na naszą stronę wiedzy. 

DZIĘKUJĘ ZA KONTAKT LAW & MORE

WKRÓTCE, JAK MOŻLIWE, WYŚLEMY CI ODPOWIEDŹ

KIEDY WYBIERZ LAW & MORE

WYBIERASZ ODPOWIEDZIALNĄ FIRMĘ PRAWNĄ

Law & More to dynamiczna, multidyscyplinarna holenderska kancelaria prawna i doradztwo podatkowe, specjalizująca się w holenderskim prawie korporacyjnym, handlowym i podatkowym, z siedzibą w Eindhoven i Amsterdamie.

Ze względu na środowisko korporacyjne i podatkowe Law & More łączy know-how dużej firmy doradztwa korporacyjnego i podatkowego z dbałością o szczegóły i indywidualną obsługą, jakiej można oczekiwać od firmy butikowej. Jesteśmy prawdziwie międzynarodowi pod względem zakresu i charakteru naszych usług i pracujemy dla szeregu wyrafinowanych holenderskich i międzynarodowych klientów, od korporacji i instytucji po osoby prywatne.

Law & More dysponuje oddanym zespołem wielojęzycznych prawników i doradców podatkowych posiadających dogłębną wiedzę w dziedzinie holenderskiego prawa umów, holenderskiego prawa spółek, holenderskiego prawa podatkowego, holenderskiego prawa pracy i międzynarodowego prawa nieruchomości. Firma specjalizuje się również w efektywnej podatkowo strukturze aktywów i działalności, holenderskim prawie energetycznym, holenderskim prawie finansowym i transakcjach dotyczących nieruchomości.

Tom Meevis

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

Maksym Hodak

Maksym Hodak

Partner / Adwokat

Rubin van Kersbergen 500X567

Ruby van Kersbergen

Radca prawny

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

Yara-Knoops-zdjęcie-500-567

Yara Knoops

Radca Prawny

Adwokaci i doradcy podatkowi

 

Adwokat Eindhoven
Law & More B.V.