POTRZEBUJESZ PRAWNIKA Emigranta?
ZAPYTAJ O POMOC PRAWNĄ

NASI PRAWNICY SĄ SPECJALISTAMI W PRAWIE HOLENDERSKIM

Sprawdzone Jasny.

Sprawdzone Osobisty i łatwo dostępny.

Sprawdzone Twoje zainteresowania na pierwszym miejscu.

Łatwo dostępny

Łatwo dostępny

Law & More jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-22:00 oraz w weekendy w godzinach 09:00-17:00

Dobra i szybka komunikacja

Dobra i szybka komunikacja

Nasi prawnicy wysłuchają Twojej sprawy i opracują odpowiedni plan działania
Osobiste podejście

Osobiste podejście

Nasza metoda pracy gwarantuje, że 100% naszych klientów nas poleca i że jesteśmy oceniani średnio na poziomie 9.4

Usługi dla emigrantów

Mieszkając i pracując w Holandii, jako emigrant możesz napotkać kilka problemów prawnych. W końcu prawo holenderskie jest złożone i obejmuje różne jurysdykcje, które często się ze sobą łączą lub przecinają. Na przykład w przypadku ekspata mogą pojawić się różne pytania prawne dotyczące:

Prawo umów. Kiedy na przykład wynajmujący może wypowiedzieć umowę najmu lub wypowiedzieć umowę kupna jako kupujący? Jakie (dodatkowe) warunki są powiązane z Twoją umową ekspatriacyjną i co oznaczają?

Prawo pracy. A co jeśli masz do czynienia z chorobą? Czy jako emigrant masz prawo do odprawy lub zasiłku dla bezrobotnych? Czy holenderska ochrona przed zwolnieniem obowiązuje w Twoim przypadku, gdy grozi Ci zwolnienie?

Prawo odpowiedzialności. Kto ponosi odpowiedzialność w przypadku naruszenia określonej umowy? Kogo możesz pociągnąć do odpowiedzialności za wypadek (przy pracy)? Czy jesteś osobiście odpowiedzialny, jeśli inna osoba poniesie szkodę w wyniku Twoich działań?

Prawo imigracyjne. Czy potrzebujesz pozwolenia na pobyt, aby mieszkać lub pracować w Holandii? A jeśli tak, jakie warunki musisz spełnić? Jakie konsekwencje ma bezrobocie dla twojego pozwolenia na pobyt, czy nie?

Zdjęcie Toma Meevisa

Toma Meevisa

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY / ADWOKAT

tom.meevis@lawandmore.nl

Kancelaria prawna Eindhoven i Amsterdam

Prawnik korporacyjny

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i potrafią wczuć się w empatię
z problemem klienta”

Bez względu na kwestię prawną lub jurysdykcję, z którą masz do czynienia, ważne jest, abyś był świadomy swojej sytuacji prawnej. W końcu nie chcesz mieć niespodzianek (potem). Law & More posiada dedykowany zespół wielojęzycznych prawników, którzy są ekspertami w zakresie prawa umów, prawa odpowiedzialności, prawa pracy i prawa imigracyjnego i mogą poinformować Cię o Twojej sytuacji prawnej. Ponadto mogą pomóc w sporządzaniu i sprawdzaniu umów lub ubieganiu się o pozwolenie na pobyt. Szukasz innej jurysdykcji? Następnie zapoznaj się z naszą stroną wiedzy, która zawiera listę wszystkich naszych jurysdykcji.

Co mówią o nas klienci

Nasi prawnicy Expat są gotowi Ci pomóc:

Biurowe Law & More

Masz do czynienia ze sporem w Holandii? I wtedy Law & More jest tam dla Ciebie. Gdy strony znajdują się w sytuacji konfliktowej, pójście do sądu jest powszechnym i często szybkim posunięciem. Jednak postępowanie sądowe nie zawsze zapewnia najlepsze rozwiązanie, a konflikty między stronami można rozwiązać lepiej i skuteczniej w inny sposób, na przykład w drodze mediacji. Nasi prawnicy służą pomocą od wczesnych etapów do ostatniego etapu sporu. Czyniąc to, dokonują z wyprzedzeniem przemyślanej oceny ryzyka i szans. W obu przypadkach, Law & MorePrawnicy opierają wówczas swoją pracę na przemyślanej strategii, która została ustalona wspólnie z Państwem.

Czy masz problem prawny w Holandii i chciałbyś, aby został on rozwiązany? Proszę się skontaktować Law & More. Tam, gdzie większość prawników oferuje jedynie wiedzę prawniczą i krytyczne spojrzenie, Law & MorePrawnicy oferują coś ekstra. Oprócz znajomości prawa holenderskiego (procesowego) posiadamy bogate doświadczenie międzynarodowe. Nasze biuro jest nie tylko międzynarodowe pod względem zakresu i charakteru świadczonych usług, ale także w zakresie wachlarza zaawansowanych klientów lokalnych i międzynarodowych. Dlatego w Law & More zrozumieć wyzwania stojące przed emigrantami i jesteśmy w stanie pomóc Ci najlepiej, jak to możliwe, poprzez praktyczne i osobiste podejście.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla Ciebie jako kancelaria prawna w Eindhoven i Amsterdam?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:
Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More – tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More