Istnieje wiele sytuacji, w których prawo karne odgrywa rolę w naszym życiu. Dlatego często spotykamy się z tym przez przypadek. Na przykład możesz pomyśleć o sytuacji, w której wypiłeś za dużo jednego drinka i postanowiłeś prowadzić. Jeśli zostaniesz aresztowany po kontroli alkoholu, masz problem. W takim przypadku możesz zostać ukarany grzywną, a nawet wezwać.

POTRZEBUJESZ PRAWNIKA KARNEGO?
KONTAKT LAW & MORE

Kontakt

Adwokat ds. karnych

Istnieje wiele sytuacji, w których prawo karne odgrywa rolę w naszym życiu. Dlatego często spotykamy się z tym przez przypadek. Na przykład możesz pomyśleć o sytuacji, w której wypiłeś za dużo jednego drinka i postanowiłeś prowadzić. Jeśli zostaniesz aresztowany po kontroli alkoholu, masz problem. W takim przypadku możesz zostać ukarany grzywną, a nawet wezwać. Inną częstą sytuacją jest to, że z powodu niewiedzy lub nieostrożności, torby pasażerskie zawierają przedmioty zabronione, które są zabrane z wakacji, towary lub fundusze, które są nieprawidłowo wskazane. Bez względu na powód konsekwencje tych czynów mogą być poważne, a grzywny mogą wzrosnąć do kwoty 8,200 XNUMX EUR.

szybkie Menu

Jako przedsiębiorca lub dyrektor firmy możesz również spotkać się z prawem karnym ze względu na swoją pozycję biznesową. Może się tak zdarzyć, po weryfikacji przez właściwe organy Twoja firma jest podejrzana o oszustwo lub nietypowe transakcje. Ponadto uczestnictwo w świecie biznesu może nieświadomie prowadzić do naruszenia zasad gospodarczych lub przepisów ochrony środowiska, które mogą mieć zastosowanie do Twojej firmy. Takie działania mogą mieć poważne konsekwencje dla Twojej firmy i prowadzić do bardzo wysokich kar pieniężnych. Czy znajdujesz się w takiej sytuacji, czy potrzebujesz więcej informacji? Nie wahaj się skontaktować z prawnikami w sprawach karnych Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

 Zadzwoń +31 (0) 40 369 06 80

Dlaczego Law & More?

Łatwo dostępny

Łatwo dostępny

Law & More jest dostępny od poniedziałku do piątku
od 08:00 do 22:00 oraz w weekendy od 09:00 do 17:00

Dobra i szybka komunikacja

Dobra i szybka komunikacja

Nasi prawnicy słuchają twojej sprawy i zgłaszają się
z odpowiednim planem działania

Osobiste podejście

Osobiste podejście

Nasza metoda pracy gwarantuje, że 100% naszych klientów poleca nas, a my jesteśmy oceniani średnio na 9.4

„Wydajna praca
uczyniło to moim niedrogim
mała firma. Zdecydowanie
polecić Law & More
do dowolnej firmy w
Holandia."

Ofiara prawa karnego

Może się również zdarzyć, że spotkasz się z prawem karnym z perspektywy „ofiary”. Obecnie robimy więcej zakupów przez internet. Zwykle wszystko idzie dobrze i dostajesz to, co zamówiłeś. Niestety, czasami idzie to nie tak: zapłaciłeś dużo pieniędzy za pewne rzeczy, takie jak telefon lub laptop, ale sprzedawca nigdy nie dostarczył towaru i nie zamierza tego zrobić. W końcu, jeśli chcesz poinformować, gdzie są twoje rzeczy, nigdzie nie ma sprzedawcy. W takim przypadku możesz stać się ofiarą oszustw.

W okolicznościach, w których przypadkowo spotkasz się z prawem karnym, wskazane jest skontaktowanie się ze specjalistycznym prawnikiem pod adresem Law & More. Każde wydarzenie w kontekście prawa karnego może być drastyczne, a działania w postępowaniu karnym mogą szybko następować po sobie. W Law & More Rozumiemy, że czyny karne mogą mieć duży wpływ na Twoje życie, dlatego skupiamy się na szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu klienta. Prawnicy kryminalni pod adresem Law & More z przyjemnością zaoferujemy wsparcie prawne w zakresie:

• prawo karne drogowe;
• oszustwo;
• prawo karne korporacyjne;
• Oszustwo.

Specjalizacja prawników z zakresu prawa karnego Law & More

Ruch

Prawo karne drogowe

Czy jesteś oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków? Poproś o naszą pomoc prawną.

Oszustwo

Oszustwo

Czy jesteś oskarżony o oszustwo?
Możemy Ci doradzić

Prawo karne korporacyjne

Prawo karne korporacyjne

Ryzykujesz kwestiami prawa karnego korporacyjnego?
Możemy Ci pomóc

oszustwo

oszustwo

Czy zostałeś oszukany?
Rozpocznij postępowanie sądowe

Prawo karne drogowe

Jako kierowca pojazdu musisz zachować się przed niebezpiecznym zachowaniem. Takie zachowanie często ma miejsce, gdy w ruchu drogowym spożywa się alkohol. Ludzie regularnie wsiadają za kierownicę samochodu, gdy wypili za dużo. Czy jesteś aresztowany po kontroli alkoholu, czy otrzymujesz karę lub wezwanie? Zatem mądrze jest zapewnić specjalistycznego prawnika. W końcu jazda pod wpływem alkoholu podlega surowym karom, które mogą trwać do trzech miesięcy więzienia lub grzywnie w wysokości 8,300 EUR, a nawet można uzyskać zawieszenie jazdy. Możliwe jest jednak, że podczas przesłuchań lub kontroli alkoholu policja i organy sądowe łamią zasady. Może się nawet zdarzyć, że test na alkohol nie dostarczy ważnego dowodu i może rozwiązać sprawę rozgrzeszenia. W niektórych przypadkach grzywna lub zawieszenie jazdy nie mają zastosowania. Law & More ma ekspertów prawników z zakresu prawa karnego drogowego, którzy chętnie udzielą porad lub pomogą w postępowaniu. Więcej informacji na temat niebezpiecznych zachowań w ruchu drogowym i pod wpływem alkoholu można znaleźć na naszej stronie strona ruchu.

Oszustwo

Podczas podróży do Holandii przechodzisz odprawę celną. W tym czasie nie wolno przewozić towarów zabronionych. Jeżeli tak nie jest lub jeśli organy celne uznają towary zabronione w wyniku twojej niewiedzy lub nieuwagi, może nastąpić sankcja karna. Kraj pochodzenia lub Twoja narodowość nie ma wpływu na tę kwestię. Najbardziej prawdopodobną i powszechną sankcją jest grzywna. Jeśli otrzymałeś grzywnę i nie wyrażasz zgody, możesz sprzeciwić się temu w holenderskiej prokuraturze w ciągu dwóch tygodni. Jeśli zapłacisz grzywnę natychmiast, dokonujesz również uznania długu. Dlatego ważne jest, aby najpierw skonsultować się z prawnikiem w sprawie Twojej sytuacji. Nasz zespół prawników uzyskuje specjalistyczną wiedzę i może doradzać i prowadzić cię w każdym postępowaniu. Potrzebujesz pomocy lub masz inne pytania? Proszę się skontaktować Law & More. Więcej informacji na temat ryzyka i konsekwencji przyjmowania zabronionych towarów można znaleźć na naszym blogu: „Holenderskie służby celne”.

Obraz prawa karnegoPrawo karne korporacyjne

W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej mają do czynienia z prawem karnym. Na przykład może się zdarzyć, że podejrzewasz, że Twoja firma dokonuje nieprawidłowych deklaracji podatkowych lub narusza przepisy ochrony środowiska. Takie sprawy są złożone i mogą prowadzić do daleko idących konsekwencji, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W takiej sytuacji ważne jest, aby szybko skonsultować się z prawnikiem. Biegły prawnik nie tylko wskaże twoje obowiązki, takie jak obowiązek dostarczenia informacji organom podatkowym, ale również zapewni, że prawa, które masz (jako firma), takie jak prawo do milczenia, nie zostaną naruszone. Czy zajmujesz się prawem karnym jako firmą i potrzebujesz porady lub pomocy prawnej w swojej sytuacji? Możesz liczyć na Law & More. Nasi specjaliści mają profesjonalne podejście i wiedzą, jak mogą Ci pomóc.

oszustwo

W pewnych okolicznościach możesz czuć się oszukany, na przykład, gdy kupowałeś towary przez Internet, płaciłeś za nie dużo pieniędzy i nigdy ich nie otrzymałeś, bez prawnych cech przestępstwa kryminalnego. Aby móc powiedzieć, że oszustwo jest przestępstwem w sensie prawnym, muszą istnieć nieprawdy lub kłamstwa, których sprzedawca używa, aby coś sprzedać. Oszustwo jest prawnie opisane jako przenoszenie innej osoby w celu dostarczenia pieniędzy i towarów, bez zamiaru dostarczenia czegokolwiek w zamian. Ciekawe, co możemy dla Ciebie zrobić? Skontaktuj się z naszymi prawnikami. Law & MorePrawnicy mają indywidualne podejście i mogą ocenić Twoją sytuację oraz dostępne opcje.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie +31 (0) 40 369 06 80 Stuur een e-mail naar:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Skontaktuj się z pomarańczowym

Law & More B.V.