Ochrona praw do prywatności nabiera coraz większego znaczenia w naszym obecnym społeczeństwie. Można to w dużej mierze przypisać cyfryzacji, rozwojowi, w którym informacje są częściej przetwarzane w formie cyfrowej. Niestety cyfryzacja wiąże się również z ryzykiem. W celu ochrony naszej prywatności ustanowiono przepisy dotyczące prywatności.

LAW & MORE MOGĘ CI POMÓC
W DOWOLNEJ SPRAWIE DOTYCZĄCEJ PRAWA MEDIALNEGO

Prawnik ds. Mediów

Termin „media” obejmuje gazety, telewizję, radio i internet. Może się zdarzyć, że Ty lub Twoja firma pojawicie się w mediach nieświadomie i negatywnie. W naszym nowoczesnym świecie, w którym informacje są udostępniane i przechowywane online, może Cię to ścigać. Dlatego ważne jest, aby podjąć odpowiednie kroki, jeśli występują problemy z mediami.

Prawo mediów obejmuje różne dziedziny prawa. Szczególną uwagę można zwrócić na prawo autorskie, prawo do prywatności i prawa do portretów. Odpowiadając na pytanie, czy publikacja jest niezgodna z prawem, twoje prawo do ochrony honoru i reputacji należy porównać z prawem do wolności wypowiedzi.

W przypadku zniesławienia elektronicznego ważne jest, aby dowód został poprawnie zarejestrowany. W przypadku niezgodnego z prawem e-maila ważne jest, aby ten e-mail był przechowywany w formie elektronicznej. Ponadto można rejestrować dowody na stronie bewijsonline.nl. Zapewnia to dźwiękoszczelność.

Law & More może pomóc w każdej sprawie dotyczącej prawa medialnego. Nasi prawnicy mogą doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zdjęcie Toma Meevisa

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

 Zadzwoń +31 40 369 06 80

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i
może wczuć się w
problem klienta ”

Bezsensowna mentalność

Lubimy kreatywne myślenie i patrzymy poza prawne aspekty sytuacji. Chodzi o dotarcie do sedna problemu i rozwiązanie go w określonej sprawie. Ze względu na naszą bezsensowną mentalność i wieloletnie doświadczenie, nasi klienci mogą liczyć na osobiste i skuteczne wsparcie prawne.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.