Prawo pracy jest rozszerzoną dziedziną prawa. Prawa i obowiązki są regulowane w umowach o pracę, regulaminach pracy, układach zbiorowych, ustawodawstwie i orzecznictwie. Prawnicy zatrudnieni w Law & More są wykwalifikowani i znają obowiązujące przepisy i orzecznictwo.

POTRZEBUJESZ PRAWNIKA ZATRUDNIENIA?
ZAPYTAJ O POMOC PRAWNĄ

Prawnik ds. Zatrudnienia

Prawo pracy jest rozszerzoną dziedziną prawa. Prawa i obowiązki są regulowane w umowach o pracę, regulaminach pracy, układach zbiorowych, ustawodawstwie i orzecznictwie. Prawnicy zatrudnieni w Law & More są wykwalifikowani i znają obowiązujące przepisy i orzecznictwo.

szybkie Menu

Kwestie prawa pracy często mają daleko idące konsekwencje dla pracodawców i pracowników. Dlatego ważne jest, aby asystował Ci wyspecjalizowany i doświadczony adwokat ds. Prawa pracy. W końcu dobre porady prawne z zakresu prawa pracy mogą mieć decydujące znaczenie dla przyszłości. Niestety konfliktom nie zawsze można zapobiec, na przykład w przypadku zwolnienia, reorganizacji lub nieobecności z powodu choroby. Tego rodzaju sytuacja jest bardzo nieprzyjemna i emocjonalna i może zniszczyć stosunek pracy między pracodawcą a pracownikiem. Jeśli niepokoi Cię konflikt zatrudnienia, Law & More z przyjemnością pomoże Ci podjąć właściwe kroki.

Porada prawna

Law & More oferuje pomoc dla przedsiębiorstw, przedstawicieli władz, pracodawców i pracowników w zakresie prawa pracy. Nasz zespół udziela porad prawnych i w razie potrzeby prowadzi postępowanie sądowe.

Przykłady tematów, w których chcielibyśmy Ci pomóc:

• opracowywanie i ocena prywatnych i zbiorowych umów o pracę;
• rozwiązanie umów o pracę dla pracodawców i pracowników;
• pomoc w sporach o zatrudnienie
• utworzenie akt osobowych
• procedury zwolnienia
• problemy dotyczące roszczeń o wynagrodzenie
• pominięcie
• kwestie dotyczące układów zbiorowych
• wakacje i urlop
• choroba i reintegracja
• współdecydowanie
• odpowiedzialność pracodawców i pracowników.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

 Zadzwoń +31 (0) 40 369 06 80

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i
może wczuć się w
problem klienta ”

Pracodawcy

Jako pracodawca codziennie borykasz się z problemami prawa pracy. Musisz sporządzać umowy o pracę, masz do czynienia z dysfunkcyjnymi lub chorymi pracownikami i konfliktami pracowniczymi lub Twoja firma może być zmuszona do reorganizacji z powodu zmieniających się warunków rynkowych. Czy wiesz dokładnie, jakie są twoje prawa i obowiązki? Cokolwiek napotkasz, chętnie Ci pomożemy. W końcu dobra strategia prawa pracy ma kluczowe znaczenie dla zdrowej firmy.

Zatrudnienie

Jako pracownik będziesz musiał przestrzegać prawa pracy, zarówno wymaganego, jak i niewymaganego. Pomyśl o przyjęciu i podpisaniu umowy o pracę, klauzuli o zakazie konkurencji oraz swoich praw i obowiązków w przypadku choroby i zwolnienia. Z przyjemnością pomożemy w każdej kwestii dotyczącej prawa pracy, w której potrzebujesz pomocy.

Prawo pracy

Przydatne, odpowiednie i przejrzyste

Oprócz porad ekspertów chciałbyś również otrzymać szybką poradę prawną. Jesteśmy tego świadomi i jesteśmy przyzwyczajeni do szybkiego i precyzyjnego działania. Zapewniamy, że jesteśmy łatwo dostępni i możemy szybko udzielić praktycznych i fachowych porad. Możesz na nas liczyć na dokładne porady, które są zwięzłe i jasne.

Nasz sposób pracy jest przejrzysty i zorientowany na rozwiązania. Nawiązujemy z tobą rozmowę, aby omówić twoją sprawę, twoje życzenia, możliwości prawne i sytuację finansową. Następnie ustalimy ostateczną strategię w porozumieniu z tobą. Każdy krok jest omawiany z tobą, abyś nigdy nie spotkał się z żadnymi niespodziankami.

Bezsensowna mentalność

Lubimy kreatywne myślenie i patrzymy poza prawne aspekty sytuacji. Chodzi o dotarcie do sedna problemu i rozwiązanie go w określonej sprawie. Dzięki naszej bezsensownej mentalności i wieloletniemu doświadczeniu nasi klienci mogą liczyć na osobiste i skuteczne wsparcie prawne.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.