Aby uniemożliwić innym osobom korzystanie z Twojej pracy, prawo własności intelektualnej oferuje możliwość ochrony twoich rozwiniętych pomysłów i kreatywnych koncepcji. Oznacza to, że twoje dzieła mogą być używane tylko za twoją zgodą. Jest to szczególnie ważne w naszym szybko zmieniającym się i innowacyjnym społeczeństwie. Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat prawa własności intelektualnej?

JESTEŚ DEWELOPEREM?
CHROŃ SWOJE TWORZENIA

Prawnik ds. Własności intelektualnej

Aby uniemożliwić innym osobom korzystanie z Twojej pracy, prawo własności intelektualnej oferuje możliwość ochrony twoich rozwiniętych pomysłów i kreatywnych koncepcji. Oznacza to, że twoje dzieła mogą być używane tylko za twoją zgodą. Jest to szczególnie ważne w naszym szybko zmieniającym się i innowacyjnym społeczeństwie.

szybkie Menu

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat prawa własności intelektualnej? Specjaliści z Law & More może zapewnić Ci pomoc prawną, jeśli chcesz chronić swoje pomysły lub dzieła. Jeśli skontaktujesz się z nami, pomożemy Ci w rejestracji własności intelektualnej i będziemy działać w Twoim imieniu przeciwko wszelkim podmiotom naruszającym prawo. Nasze doświadczenie w dziedzinie prawa własności intelektualnej to:

• Prawa autorskie;
• znaki towarowe;
• Patenty i patenty;
• Nazwy handlowe

Tom Meevis

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

 Zadzwoń +31 (0) 40 369 06 80

Dlaczego Law & More?

Łatwo dostępny

Łatwo dostępny

Law & More jest dostępny od poniedziałku do piątku
od 08:00 do 22:00 oraz w weekendy od 09:00 do 17:00

Dobra i szybka komunikacja

Dobra i szybka komunikacja

Nasi prawnicy słuchają twojej sprawy i zgłaszają się
z odpowiednim planem działania

Osobiste podejście

Osobiste podejście

Nasza metoda pracy gwarantuje, że 100% naszych klientów poleca nas, a my jesteśmy oceniani średnio na 9.4

"Law & More
jest zaangażowany i
może wczuć się w
to problemy klienta. ”

Własność intelektualna

Jeśli jesteś wynalazcą, projektantem, deweloperem lub autorem, możesz chronić swoją pracę poprzez prawo własności intelektualnej. Prawo własności intelektualnej gwarantuje, że inni nie mogą korzystać z twych dzieł, chyba że wyrazisz na to zgodę. Daje to możliwość odzyskania inwestycji w rozwój produktu. Aby uzyskać ochronę, ważne jest, abyś miał szczegółowy pomysł. Sam pomysł nie wystarczy, ponieważ można go wypracować na kilka sposobów. Jeśli masz rozwinięty pomysł, nasi prawnicy mogą rejestrować twoją własność intelektualną na różne sposoby. Istnieją różne rodzaje prawa własności intelektualnej, które można stosować osobno lub łącznie.

Prawa własności intelektualnej

Właściwy obraz autora

Prawnik ds. Praw autorskich

Czy jesteś właścicielem książki, filmu, muzyki, obrazu, zdjęcia lub rzeźby? Skontaktuj się z nami

Dodaj zdjęcie do ulubionych

Rejestracja znaku towarowego

Czy chcesz zarejestrować swój produkt lub usługę? Możemy Ci pomóc

Patenty en octrooien image

Złóż wniosek o patent

Czy jesteś właścicielem wynalazku? Zorganizuj patent

Obraz nazw handlowych

Nazwy handlowe

Pomagamy Ci zarejestrować twoją nazwę handlową

Intelligueel eigendom law

Różne prawa własności

Istnieją różne rodzaje praw własności intelektualnej, których charakter, zakres i czas trwania różnią się w zależności od prawa własności. Czasami można zarejestrować kilka praw własności intelektualnej w tym samym czasie. Law & MoreDoświadczenie z zakresu prawa własności intelektualnej obejmuje prawa autorskie, prawo znaków towarowych, patenty i patenty oraz nazwy handlowe. Kontaktując się Law & More możesz zapytać o możliwości.

prawo autorskie

Prawa autorskie chronią dzieła twórcy i dają twórcy prawo do publikowania, reprodukcji i ochrony jego utworu przed niewłaściwym wykorzystaniem przez osoby trzecie. Termin „dzieło” obejmuje książki, filmy, muzykę, obrazy, fotografie i rzeźby. Chociaż nie ma potrzeby ubiegania się o prawa autorskie, ponieważ następuje to automatycznie w momencie tworzenia dzieła, zaleca się, aby zapisywać prawa autorskie. W celu ustalenia prawa zawsze możesz udowodnić, że dzieło istniało w określonym dniu. Czy chciałbyś zarejestrować swoje prawa autorskie i chronić swoje dzieło przed osobami, które je naruszają? Prosimy o kontakt z prawnikami pod adresem Law & More.

Prawo znaków towarowych

Prawo znaków towarowych umożliwia zarejestrowanie Twojego znaku towarowego, aby nikt nie mógł używać Twojego imienia i nazwiska bez Twojej zgody. Prawo do znaku towarowego zostaje potwierdzone tylko wtedy, gdy zarejestrujesz znak towarowy w rejestrze znaków towarowych. Law & Moreprawnicy chętnie Ci w tym pomogą. Jeśli Twój znak towarowy został zarejestrowany i używany bez Twojej zgody, jest to naruszenie znaku towarowego. Twój Law & More prawnik będzie wtedy mógł pomóc Ci podjąć działania przeciwko sprawcom naruszenia.

Patenty i patenty

Po opracowaniu wynalazku, produktu technicznego lub procesu możesz złożyć wniosek o patent. Patent gwarantuje, że masz wyłączne prawo do swojego wynalazku, produktu lub procesu. Aby ubiegać się o patent, musisz spełnić cztery wymagania:

• To musi być wynalazek;
• Wynalazek musi być nowy;
• Musi być pomysłowy krok. Oznacza to, że Twój wynalazek musi być innowacyjny, a nie tylko niewielkie ulepszenie istniejącego produktu;
• Twój wynalazek musi mieć zastosowanie przemysłowe.

Law & More sprawdza, czy spełniasz wszystkie wymagania i pomaga ubiegać się o patent.

Nazwy handlowe

Nazwa handlowa to nazwa, pod którą prowadzona jest firma. Nazwa handlowa może być taka sama jak nazwa marki, ale nie zawsze tak jest. Nazwy handlowe można chronić, rejestrując je w Izbie Handlowej. Zawodnicy nie mogą używać Twojej nazwy handlowej. Nazwy handlowe, które są myląco podobne do nazwy handlowej, są również niedozwolone. Ochrona ta jest jednak ograniczona regionalnie. Firmy w innym regionie mogą używać podobnej lub tej samej nazwy. Nazwę handlową można jednak dodatkowo chronić, rejestrując ją również jako znak towarowy. Prawnicy z Law & More chętnie doradzimy w sprawie możliwości.

Szukasz prawnika ds. Własności intelektualnej? Proszę się skontaktować Law & More. Możemy pomóc Ci ustalić Twoje prawa i wspierać Cię, gdy Twoje prawa zostaną naruszone.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - max[email chroniony]

Law & More B.V.