Chcesz założyć przedsiębiorstwo? A może jesteś już przedsiębiorcą? Jeśli tak, to niewątpliwie będziesz musiał zająć się prawem gospodarczym. Już w momencie zakładania przedsiębiorstwa będziesz musiał poradzić sobie z pytaniem, która forma firmy jest najbardziej odpowiednia. Ponadto należy sporządzić wszelkiego rodzaju umowy. Z biegiem lat również wiele może się zmienić w firmie. Formularz firmy może już nie być odpowiedni. Konflikty mogą powstać między akcjonariuszami lub wspólnikami.

POTRZEBUJESZ PRAWNIKA KORPORACYJNEGO?
ZAPYTAJ O POMOC PRAWNĄ

Prawnik biznesowy

Chcesz założyć przedsiębiorstwo? A może jesteś już przedsiębiorcą? Jeśli tak, to niewątpliwie będziesz musiał zająć się prawem gospodarczym. Już w momencie zakładania przedsiębiorstwa będziesz musiał poradzić sobie z pytaniem, która forma firmy jest najbardziej odpowiednia. Ponadto należy sporządzić wszelkiego rodzaju umowy. Z biegiem lat również wiele może się zmienić w firmie. Formularz firmy może już nie być odpowiedni. Konflikty mogą powstać między akcjonariuszami lub wspólnikami. A może twoje przedsiębiorstwo nie ma już wystarczającej ilości płynnych aktywów. Law & More jest specjalistą w dziedzinie holenderskiego prawa gospodarczego. Od momentu założenia do momentu likwidacji firmy możemy udzielić porady prawnej i podatkowej.

szybkie Menu

Prawo osób prawnych

Mamy na Law & More może pomóc w wyborze odpowiedniego formularza firmy. Można rozróżnić formularze posiadające osobowość prawną i formularze nieposiadające osobowości prawnej. Jeżeli przedsiębiorstwo posiada osobowość prawną, może uczestniczyć w czynnościach prawnych tak jak osoby fizyczne. W takim przypadku Twoja firma może zawierać umowy, posiadać majątek i długi i może zostać pociągnięta do odpowiedzialności.

Tom Meevis - rzecznik Eindhoven

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

 Zadzwoń +31 40 369 06 80

Dlaczego Law & More?

Łatwo dostępny

Łatwo dostępny

Law & More jest dostępny od poniedziałku do piątku
od 08:00 do 22:00 oraz w weekendy od 09:00 do 17:00

Dobra i szybka komunikacja

Dobra i szybka komunikacja

Nasi prawnicy słuchają twojej sprawy i zgłaszają się
z odpowiednim planem działania

Osobiste podejście

Osobiste podejście

Nasza metoda pracy gwarantuje, że 100% naszych klientów poleca nas, a my jesteśmy oceniani średnio na 9.4

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i
może wczuć się w
problem klienta ”


Ład korporacyjny

Jeśli chcesz prowadzić korporację, musisz wybrać formularz firmy. Wybór odpowiedniej formy prawnej zależy od różnych czynników, takich jak wymogi dotyczące rejestracji, osobowość prawna, solidarna odpowiedzialność i ewentualnie zbywalność akcji. A jeśli jeden z partnerów spółki jawnej (VOF) chce odejść z firmy? A co z Flex-BV? Podmioty te podlegają prawu spółek. Wiele rzeczy można uzgodnić z góry na podstawie umowy. Dlatego wskazane jest zaangażowanie usług prawnika korporacyjnego przed założeniem firmy.

Współpraca

Czy jako firma zamierzasz współpracować z innymi firmami w celu utrzymania swojej pozycji rynkowej? Lub przeciwnie, z planem wejścia na nowy rynek? Jeśli chcesz stworzyć sojusz strategiczny, możemy doradzić Ci w zakresie ryzyka i korzyści. Ponadto możemy wspólnie dowiedzieć się, jakie formy współpracy są odpowiednie.

Prawo biznesowe

Fuzje i przejęcia

Czy zamierzasz połączyć swoją firmę z inną, ponieważ chcesz na przykład stymulować wzrost? Istnieją trzy rodzaje połączeń: połączenie spółek, połączenie akcji i połączenie prawne. To, które jest najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy, zależy od konkretnej sytuacji. Law & More prawnicy mogą udzielić porady na ten temat.

Czasami twoja firma może być zainteresowana inną firmą. Może zaoferować mu sprzedaż swojej firmy. Jeśli chcesz zaakceptować tę prośbę, możemy wcześniej udzielić Ci porady. Możemy również dla ciebie negocjować.

Jeśli firma nie chce sprzedać swoich akcji, a przejmujący zwraca się do akcjonariuszy, mówimy o wrogim przejęciu. Wiemy, jak chronić Twoją firmę w takich sytuacjach i możemy udzielić Ci porady prawnej.

Poza tym konieczne jest zachowanie należytej staranności, zwłaszcza jeśli jako firma kupujesz inną firmę. Potrzebujesz wszystkich informacji niezbędnych do przemyślanego wyboru fuzji lub przejęcia.

Prawnicy korporacyjni Law & More zapewni wnikliwe konsultacje prawne dotyczące Twojej firmy. Tłumaczymy prawo na praktyczne pojęcia, abyś mógł naprawdę skorzystać z naszych porad. W skrócie, Law & More może zapewnić pomoc prawną w następujących kwestiach:

• założenie firmy
• finanse
• współpraca między firmami
• fuzje i przejęcia
• negocjowanie i prowadzenie sporów dotyczących konfliktów między akcjonariuszami i / lub wspólnikami
• odpowiedzialność dyrektorów

Bezsensowna mentalność

Lubimy kreatywne myślenie i patrzymy poza prawne aspekty sytuacji. Chodzi o dotarcie do sedna problemu i rozwiązanie go w określonej sprawie. Dzięki naszej bezsensownej mentalności i wieloletniemu doświadczeniu nasi klienci mogą liczyć na osobiste i skuteczne wsparcie prawne.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 e-mail naar:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.