Multidyscyplinarna holenderska kancelaria prawnicza

Law & More jest dynamiczną, multidyscyplinarną holenderską kancelarią prawną i doradztwem podatkowym, specjalizującą się w holenderskim prawie korporacyjnym, handlowym i podatkowym, z siedzibą w: Amsterdam oraz Eindhoven Science Park – holenderska „Dolina Krzemowa” w Holandii.

Dzięki holenderskiej strukturze korporacyjnej i podatkowej, Law & More łączy know-how dużej firmy doradztwa korporacyjnego i podatkowego z dbałością o szczegóły i indywidualną obsługą, jakiej można oczekiwać od firmy butikowej. Jesteśmy prawdziwie międzynarodowi pod względem zakresu i charakteru naszych usług i pracujemy dla szeregu wyrafinowanych holenderskich i międzynarodowych klientów, od korporacji i instytucji po osoby prywatne.

Law & More dysponuje oddanym zespołem wielojęzycznych prawników i doradców podatkowych posiadających dogłębną wiedzę w dziedzinie holenderskiego prawa umów, holenderskiego prawa spółek, holenderskiego prawa podatkowego, holenderskiego prawa pracy i międzynarodowego prawa nieruchomości. Firma specjalizuje się również w efektywnej podatkowo strukturze aktywów i działalności, holenderskim prawie energetycznym, holenderskim prawie finansowym i transakcjach dotyczących nieruchomości.

Niezależnie od tego, czy jesteś korporacją międzynarodową, MŚP, rozwijającą się firmą czy osobą prywatną, przekonasz się, że nasze podejście pozostaje takie samo: całkowite zaangażowanie w bycie dostępnym i reagowanie na Twoje potrzeby przez cały czas. Oferujemy nie tylko techniczną doskonałość prawną - dostarczamy zaawansowane, multidyscyplinarne rozwiązania z indywidualną obsługą i podejściem.

Kancelaria prawna Eindhoven i Amsterdam

Prawnik korporacyjny

Law & More świadczy również usługi rozwiązywania sporów prawnych i sporów sądowych na rzecz firm i osób fizycznych. Przeprowadza dobrze wyważone oceny szans i ryzyka przed wszystkimi procedurami prawnymi. Pomaga klientom od wczesnych etapów aż do końcowej fazy postępowania sądowego, opierając swoją pracę na przemyślanej, zaawansowanej strategii. Firma działa również jako prawnik wewnętrzny w różnych firmach holenderskich i międzynarodowych.

Ponadto firma ma doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych procedur negocjacyjnych i mediacyjnych w Holandii. Wreszcie, oferujemy naszym klientom szkolenia wewnątrz firmy, dostosowane do potrzeb ich pracowników, na różne tematy prawne, które są ważne dla danej firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz dalsze informacje na temat Law & More. Jeśli chcesz omówić konkretną kwestię prawną lub masz pytanie dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami.

Nasza firma jest członkiem sieci prawników LCS z siedzibą w Hadze, Brukseli i Walencji.

Co mówią o nas klienci

"Law & More trzyma się i trzyma drugą stronę pod presją ”

nasza filozofia

Nasze multidyscyplinarne podejście do holenderskich usług prawnych, prawnych i doradztwa podatkowego ma charakter prawny, handlowy i praktyczny. Zawsze najpierw wnikamy w sedno biznesu i potrzeb naszych klientów. Przewidując ich wymagania, nasi prawnicy są w stanie świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Nasza reputacja opiera się na głębokim zaangażowaniu w spełnianie indywidualnych wymagań każdego z naszych klientów, niezależnie od tego, czy są to międzynarodowe korporacje, holenderskie przedsięwzięcia, rozwijające się innowacyjne przedsiębiorstwa czy osoby prywatne. Staramy się pomagać naszym klientom w najbardziej efektywny sposób w osiąganiu ich celów, biorąc pod uwagę często złożone międzynarodowe środowisko, w którym działają i rozwijają swoją działalność.

Nasi klienci są w centrum wszystkiego, co robimy. Law & More dlatego jest w pełni zaangażowany w dążenie do doskonałości jako podstawy, na której stale rozwijamy naszą wiarygodność zawodową i uczciwość. Od samego początku staramy się przyciągać utalentowanych i oddanych prawników i doradców podatkowych, którzy zapewniają najlepsze wyniki dla naszych klientów, których satysfakcja jest na pierwszym miejscu w tym, kim jesteśmy i co robimy.

Artykuły

nasza filozofia

Historycznie rzecz biorąc, Holandia zawsze była bardzo atrakcyjną jurysdykcją do kształtowania swojej działalności w UE i na całym świecie, od inwestowania, rozwijania i prowadzenia działalności gospodarczej. Holandia stale przyciąga wiele technologicznych i wyrafinowanych międzynarodowych firm, a także „obywateli świata”.

Autonomiczne Klient korporacyjny praktyka koncentruje się na szerokiej gamie międzynarodowych korporacji, takich jak spółki publiczne i prywatne zarejestrowane zarówno w Holandii, jak i za granicą.

Połączenia Klienci prywatni Praktyka Law & More koncentruje się na pomocy osób fizycznych i rodzin międzynarodowych, które kształtują swoją działalność gospodarczą w ramach jurysdykcji holenderskiej. Nasi zagraniczni klienci pochodzą z różnych krajów i środowisk. Są odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami, wysoko wykwalifikowanymi ekspatriantami i innymi osobami o interesach i majątku w różnych jurysdykcjach.

Nasi klienci korporacyjni i prywatni zawsze otrzymują równie wysoką jakość zindywidualizowanych, dedykowanych i poufnych usług prawnych, specjalnie zaprojektowanych w celu spełnienia ich szczególnych wymagań i potrzeb.

Partner Zarządzający / Adwokat

Radca prawny
Radca prawny

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla Ciebie jako kancelaria prawna w Eindhoven i Amsterdam?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:
Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More – tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More