Nasz zespół

Zdjęcie Toma Meevisa

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

W ciągu Law & MoreTom zajmuje się praktyką ogólną. Jest negocjatorem i prawnikiem w biurze.

Maksym Hodak

Maksym Hodak

Partner / Adwokat

W ciągu Law & More Maxim koncentruje się na obsłudze klientów z rynków euroazjatyckich w Holandii w zakresie holenderskiego prawa spółek, holenderskiego prawa handlowego, międzynarodowego prawa handlowego, finansów korporacyjnych oraz fuzji i przejęć, tworzenia i zarządzania złożonymi projektami międzynarodowymi oraz strukturami podatkowymi / finansowymi.

Ruby van Kersbergen

Ruby van Kersbergen

Radca prawny

W ciągu Law & More, Ruby specjalizuje się w prawie umów, prawie korporacyjnym i korporacyjnych usługach prawnych. Może być również zatrudniona jako prawnik korporacyjny dla Twojej firmy.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

W ciągu Law & More, Aylin działa głównie w dziedzinie prawa osobistego i rodzinnego, prawa pracy i prawa migracyjnego.

Y. (Yara) Knoops

Yara Knoops

Radca Prawny

W ciągu Law & More W razie potrzeby Yara wspiera zespół i pomaga w rozwiązywaniu różnych problemów prawnych i opracowywaniu dokumentów (proceduralnych), zarówno w języku niderlandzkim, jak i rosyjskim.

Zdjęcie Sevinc Hoeben-Azizova

Sevinc Hoeben-Azizova

Radca Prawny

W ciągu Law & MoreSevinc wspiera zespół w razie potrzeby i zajmuje się różnymi kwestiami prawnymi oraz przygotowywaniem dokumentów (proceduralnych). Oprócz holenderskiego i angielskiego Sevinc mówi również po rosyjsku, turecku i azersku.

Zdjęcie Max Mendor

Max Mendor

Marketing Manager

Dzięki szerokiemu zakresowi umiejętności technicznych oraz znajomości organizacji i zarządzania firmami, Max jest menadżerem ds. Mediów i marketingu w Law & More.

Law & More B.V.