Obszary specjalne

Eurazja to określenie obszaru geograficznego obejmującego Europę i Azję. Łączymy wiedzę o tych rynkach z naszą wiedzą specjalistyczną w różnych jurysdykcjach holenderskich i międzynarodowych. Dzięki tej unikalnej kombinacji jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę firm i osób prywatnych w Eurazji.

Jako przedsiębiorstwo działające w tych sektorach możesz napotkać wszelkiego rodzaju trudne kwestie prawne. W końcu sektory te nigdy nie stoją w miejscu, aktywnie się rozwijają. Nasi prawnicy są ekspertami w tych dziedzinach i mogą udzielić przedsiębiorstwu porady prawnej lub pomocy, na przykład w zakresie odpowiedzialności za produkt.

Chociaż spór powoduje, że emocje są na wysokim poziomie, w wyniku czego obie strony nie widzą już rozwiązania Law & More uważamy, że w drodze mediacji można znaleźć wspólne rozwiązanie, które zadowoli wszystkie zaangażowane strony. W tym procesie Law & More mediatorzy nie tylko biorą pod uwagę interesy obu stron podczas konsultacji, ale także gwarantują pomoc prawną i emocjonalną.

Law & More B.V.