Podatki w Holandii dotyczą wszystkich osób, które mieszkają lub mają do czynienia z Niderlandami. Zarówno Holandia, jak i kraje europejskie (UE) mają skomplikowane systemy podatkowe złożone z trudnych przepisów i umów międzynarodowych. Na przykład holenderski system podatkowy zna wiele różnych rodzajów prawa i podatków, takich jak podatek dochodowy, podatek od wynagrodzeń, podatek obrotowy i podatek od osób prawnych. Ponadto wszystkie wspomniane wcześniej systemy, regulacje i traktaty mogą mieć wpływ na holenderski system podatkowy.

MIĘDZYNARODOWE I KRAJOWE PLANOWANIE PODATKOWE
KONTAKT LAW & MORE

Prawnik podatkowy

Podatki w Holandii dotyczą wszystkich osób, które mieszkają lub mają do czynienia z Niderlandami.

Zarówno Holandia, jak i kraje europejskie (UE) mają skomplikowane systemy podatkowe złożone z trudnych przepisów i umów międzynarodowych. Na przykład holenderski system podatkowy zna wiele różnych rodzajów prawa i podatków, takich jak podatek dochodowy, podatek od wynagrodzeń, podatek obrotowy i podatek od osób prawnych. Ponadto wszystkie wspomniane wcześniej systemy, regulacje i traktaty mogą mieć wpływ na holenderski system podatkowy.

Przed rozpoczęciem działalności gospodarczej w Holandii każdy przedsiębiorca powinien zostać poinformowany o holenderskich aspektach podatkowych i holenderskich taryfach podatkowych. Sztuką jest optymalne stosowanie przepisów podatkowych w celu ograniczenia presji holenderskiego opodatkowania do minimum.

Co może Law & More zrobić ci pomóc?

Law & More doradcy podatkowi pomagają opracować odpowiednią strukturę korporacyjną, aby optymalnie korzystać z holenderskich ulg podatkowych. Niderlandy przewidują korzystne systemy umów podatkowych dla przedsiębiorstw wielonarodowych z zagranicznymi spółkami zależnymi. Zastąpienie produkcji innym krajom może prowadzić do korzyści podatkowych. Podwójne opodatkowanie może być ograniczone ze względu na wiele umów podatkowych, które Holandia zawarła. W wielu przypadkach można także uniknąć holenderskich taryf importowych.

Law & More, we współpracy z doradcami podatkowymi i wraz z klientami, analizuje opcje, które zapewniają holenderskie i unijne przepisy podatkowe. W razie potrzeby będziemy współpracować z rzetelnymi doradcami podatkowymi i zarejestrowanymi księgowymi zarówno w Holandii, jak i w innych jurysdykcjach, aby zapewnić najlepsze możliwe porady i rozwiązania dla naszych holenderskich i międzynarodowych klientów.

Zdjęcie Toma Meevisa

Tom Meevis

Partner Zarządzający / Adwokat

 Zadzwoń +31 40 369 06 80

"Law & More prawnicy
są zaangażowani i
może wczuć się w
problem klienta ”

Bezsensowna mentalność

Lubimy kreatywne myślenie i patrzymy poza prawne aspekty sytuacji. Chodzi o dotarcie do sedna problemu i rozwiązanie go w określonej sprawie. Ze względu na naszą bezsensowną mentalność i wieloletnie doświadczenie, nasi klienci mogą liczyć na osobiste i skuteczne wsparcie prawne.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij e-mail na adres:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - Tomek.[email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.