Dla wszystkich rozwód jest ważnym wydarzeniem. Dlatego nasi prawnicy od rozwodów są do Twojej dyspozycji z osobistą poradą. Pierwszym krokiem w rozwodzie jest wezwanie prawnika rozwodowego. Rozwód jest rozstrzygany przez sędziego i tylko prawnik może złożyć wniosek o rozwód do sądu.

POTRZEBUJESZ POMOCY W ODDZIELENIU?
PROSIMY O KONTAKT Z NASZYMI PRAWNIKAMI DIVORCE

Prawnik od rozwodów

Dla wszystkich rozwód jest ważnym wydarzeniem. Dlatego nasi prawnicy od rozwodów są do Twojej dyspozycji z osobistą poradą.

szybkie Menu

Pierwszym krokiem w rozwodzie jest wezwanie prawnika rozwodowego. Rozwód jest rozstrzygany przez sędziego i tylko prawnik może złożyć wniosek o rozwód do sądu. Istnieją różne aspekty prawne dotyczące postępowania rozwodowego, na podstawie których sędzia wyda wyrok. Przykłady takich aspektów prawnych to:

• W jaki sposób dystrybuowane są twoje wspólne aktywa?
• Czy twój były partner ma prawo do części twojej emerytury?
• Co z konsekwencjami podatkowymi twojego rozwodu?
• Czy twój partner ma prawo do alimentów dla partnera?
• Jeśli tak, ile wynosi alimenty na miesiąc?
• A jeśli masz dzieci, jak są traktowane sprawy dotyczące dzieci?
• Jak zorganizowana jest alimentacja na dziecko?

Nasi prawnicy od rozwodów wspierają cię

Istnieje kilka aspektów rozstrzygania rozwodu. Prawnik rozwodowy z Law & More może pomóc i poprowadzić Cię w jak najlepszym zorganizowaniu tych aspektów. Nasi prawnicy specjalizują się w dziedzinie prawa rodzinnego. Jesteś ciekaw, co możemy dla Ciebie zrobić? Prosimy o kontakt Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Radca prawny

 Zadzwoń +31 (0) 40 369 06 80

Dlaczego Law & More?

Łatwo dostępny

Łatwo dostępny

Law & More jest dostępny od poniedziałku do piątku
od 08:00 do 22:00 oraz w weekendy od 09:00 do 17:00

Dobra i szybka komunikacja

Dobra i szybka komunikacja

Nasi prawnicy słuchają twojej sprawy i zgłaszają się
z odpowiednim planem działania

Osobiste podejście

Osobiste podejście

Nasza metoda pracy gwarantuje, że 100% naszych klientów poleca nas, a my jesteśmy oceniani średnio na 9.4

"Law & More prawnicy

są zaangażowani i

może wczuć się w

problem klienta"

Nasi prawnicy od rozwodów mają indywidualne podejście i będą współpracować z Tobą w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań na przyszłość. Patrzymy na każdy aspekt prawny i staramy się osiągnąć dla Ciebie najlepszy możliwy wynik.

Tematy, w których możemy Ci pomóc, to:

• Przymierze rozwodowe;
• plan rodzicielski;
• Intercyza;
• Podział wspólnych aktywów;
• alimenty na dzieci;
• alimenty partnera;
• prawa dostępu dzieci;
• emerytura;
• długi;
• Konsekwencje podatkowe.

Potrzebujesz prawnika od rozwodu?

Pomoc dzieciom

Pomoc dzieciom

Rozwód ma duży wpływ na dzieci. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do interesów Twoich dzieci

Poproś o rozwód

Poproś o rozwód

Mamy indywidualne podejście i współpracujemy z Tobą w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania

Alimenty dla partnerów

Alimenty dla partnerów

Czy zamierzasz zapłacić lub otrzymać alimenty? I jak dużo? Prowadzimy Cię i pomagamy w tym

Mieszkaj osobno

Mieszkaj osobno

Chcesz żyć osobno? Pomagamy ci

Spotkanie z prawnikiem rozwodowym? Tak się przygotowujesz!

Ty i twój partner podjęliście decyzję. Dostajesz rozwód. Ale co dalej? Pierwszym ważnym krokiem po tej daleko idącej decyzji jest wezwanie prawnika rozwodowego. W końcu po rozstrzygnięciu rozwodu powstają nie tylko różne kwestie praktyczne, ale także prawne: co stanie się na przykład ze wspólnym domem i spłatą kredytu hipotecznego? Jak zostanie zorganizowany podział Twoich rachunków oszczędnościowych i bankowych? A kto zajmie się codzienną lub finansową opieką nad Twoimi dziećmi? Aby móc w jak największym stopniu pomóc w zorganizowaniu i zarejestrowaniu wszystkich kwestii prawnych związanych z rozwodem, ważne jest, aby Twój prawnik od rozwodów posiadał wszystkie niezbędne informacje i dokumentację.

Informacje o spotkaniu

Przygotowując się do spotkania z adwokatem ds. Rozwodów, ważne jest, aby omówić z byłym partnerem szereg ważnych kwestii. Jak widzisz przyszłość po rozwodzie dotyczącą wspólnego domu, sytuacji finansowej i możliwych dzieci? Jeśli przed terminem istnieje już umowa, na przykład dotycząca domu lub codziennej opieki i kontaktu z dziećmi, prawnik od wspólnego rozwodu może łatwo i szybko zapisać te umowy w umowie rozwodowej i planie rodzicielskim.

Czy nie można dyskutować i dokonywać wspólnych ustaleń z byłym partnerem? Następnie możesz wezwać własnego adwokata ds. Rozwodów, który będzie dążył do osiągnięcia dla Ciebie jak najlepszego wyniku. W takim przypadku w ramach przygotowań do spotkania z prawnikiem rozwodowym wskazane jest, aby zadać sobie pytanie, jakie ważne kwestie chcesz rozwiązać iw jaki sposób. Na przykład, czy chciałbyś nadal mieszkać w domu i codziennie opiekować się dziećmi? W takim przypadku adwokat rozwodowy może dokładnie powiedzieć, co może i powinno być zorganizowane oraz w jaki sposób zrealizować te ustalenia.

• Czy jesteś osobą fizyczną?
• Czy potrzebujesz porady prawnej?
• Czy chcesz mieć wgląd w swoją sytuację prawną?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pomocą przycisku.
Oddzwonimy jak najszybciej.

Nasi prawnicy od rozwodów wspierają cię

Jakie dokumenty powinienem przynieść?

Ważne jest, aby zebrać kilka ważnych dokumentów i zabrać je na spotkanie z prawnikiem rozwodowym. Przede wszystkim musisz przynieść ze sobą książkę o małżeństwie lub umowę o wspólnym pożyciu i ewentualnie umowę z przedślubną umową. Ta dokumentacja zapewnia prawnikowi wgląd w sytuację prawną twoich i byłych partnerów i stanowi punkt wyjścia do dalszych umów. Czy ty i twój były partner macie (wynajmowany) dom razem? Jeśli tak, musisz również przynieść ze sobą dokument hipoteczny lub umowę najmu. Twoja sytuacja finansowa ma również znaczenie w kontekście rozwodu. Możesz przedstawić swojemu prawnikowi rozwodowemu przegląd swoich rachunków bankowych i / lub oszczędnościowych, wyciągów rocznych i trzech ostatnich deklaracji podatkowych. I na koniec ważne są również informacje o twoich emeryturach, ubezpieczeniach i wszelkich zaciągniętych długach.

Rozwód i dzieci

Gdy zaangażowane są dzieci, ważne jest, aby uwzględnić ich potrzeby. Dbamy o to, aby potrzeby te zostały w jak największym stopniu uwzględnione w rozporządzeniu. Nasi prawnicy ds. Rozwodów mogą wspólnie z Tobą sporządzić plan rodzicielski, w którym określa się podział opieki na twoje dzieci po rozwodzie. Możemy również obliczyć kwotę alimentów na dziecko, która zostanie wypłacona lub otrzymana.

Czy jesteś już rozwiedziony i masz konflikt, na przykład o przestrzeganie alimentów partnera lub dziecka? A może masz powody, by sądzić, że twój były partner ma teraz wystarczające zasoby finansowe, aby zająć się sobą? Nasi prawnicy zajmujący się rozwodami mogą również zapewnić pomoc prawną w takich przypadkach.

Własna firma i rozwód

Czy masz własną firmę i się rozwodzisz? Następnie musisz wziąć pod uwagę dodatkowe aspekty. Pytania, które przeanalizują nasi prawnicy od rozwodów, obejmują:

• Czy masz akcje?
• Czy akcje te należą do wspólnoty nieruchomości?
• Co dzieje się z Twoją firmą?
• Jakie są konsekwencje separacji dla twojej firmy?
• Jakie są konsekwencje podatkowe?

Nasi prawnicy zajmujący się rozwodami znają zarówno prawo rodzinne, jak i przedsiębiorcze know-how, dlatego są idealnie przygotowani do udzielenia ci pomocy prawnej i podatkowej w takich przypadkach. Potrzebujesz prawnika od rozwodów? Kontakt Law & More.

Indywidualne podejście i wskazówki

Chociaż zalecamy pewne przygotowania przed skonsultowaniem się z prawnikiem rozwodowym, my na Law & More rozumiem, że rozwód jest daleko idącym wydarzeniem w twoim życiu i że możesz nie być w stanie przewidzieć i skonkretyzować swojej przyszłości bezpośrednio po rozwodzie. Dlatego Law & Moreprawnicy zajmujący się rozwodami mają indywidualne podejście i wspólnie z tobą i ewentualnie byłym partnerem ustalimy twoją sytuację prawną podczas rozmowy na podstawie dokumentacji. Zaplanujemy Twoją wizję i życzenia na przyszłość. Prawnicy od rozwodów z Law & More są ekspertami w dziedzinie prawa osób i prawa rodzinnego i chętnie poprowadzą Cię, ewentualnie wraz z partnerem, przez proces rozwodowy.

Chcesz wiedzieć co? Law & More może zrobić dla ciebie jako kancelarii prawnej w Eindhoven?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +31 40 369 06 80 lub wyślij nam e-mail:

Pan. Tom Meevis, adwokat w Law & More - [email chroniony]
Pan. Maxim Hodak, adwokat w & More - [email chroniony]

Law & More B.V.