Prawo europejskie (UE)

Holandia jest członkiem Unii Europejskiej. W wielu dziedzinach prawo holenderskie wywodzi się z prawodawstwa europejskiego. Również prawodawstwo UE może być bezpośrednio stosowane w Holandii. W rezultacie istnieje ogromna szansa, że ​​przedsiębiorstwa staną w obliczu prawodawstwa UE.

W Unii Europejskiej ustanowiono cztery wolności: swobodny przepływ osób, towarów, usług i kapitału. Kraje nie mogą ingerować na zasadzie dyskryminacji. Cztery swobody są dalej rozwijane w różnych dyrektywach i rozporządzeniach. Law & More może doradzić, jeśli pojawią się pytania dotyczące zastosowania dyrektyw i rozporządzeń lub relacji między prawem holenderskim a prawem UE.

Ponadto przedsiębiorstwom nie wolno ograniczać, ingerować ani fałszować konkurencji w Unii Europejskiej. Należy przeanalizować umowy z konkurentami oraz umowy agencyjne i dystrybucyjne, aby uniknąć naruszenia przepisów UE. Specjaliści z Law & More posiadać aktualną wiedzę na temat prawodawstwa UE; mogą pomagać przy sporządzaniu umów i wszczynaniu postępowań prawnych. Nasz zespół jest również do Twojej dyspozycji, gdy masz do czynienia z dużym przejęciem lub fuzją, w które zaangażowane są przepisy UE.

Bezsensowna mentalność 

Zespół Law and More aktywnie myśli o rozwiązaniach dla swoich klientów i wychodzi poza prawne aspekty sytuacji. Chodzi o to, aby dotrzeć do sedna problemu i skutecznie go rozwiązać. Ze względu na naszą bezsensowną mentalność i wieloletnie doświadczenie klienci mogą liczyć na ścisłe zaangażowanie i skuteczne wsparcie prawne.

Kontakt

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub masz problem z prawem europejskim, skontaktuj się z Panem. Tom Meevis, prawnik w Law & More przez [email chroniony]lub mr. Maxim Hodak, prawnik w Law & More przez [email chroniony]lub zadzwoń +31 (0) 40-3690680.

Law & More B.V.